Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Apollo Language Centre - Dublin

Apollo Language Centre - Dublin
Apollo Language Centre - Dublin
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 200 Öğrenci
Sınıf Kapasitesi: Maksimum 15 öğrenci

İrlanda Dublin'de İngilizce dil kursları sunan Apollo Language Centre hakkında bilgiler, fiyatlar, tavsiyeler. "

Apollo Language Centre, İrlanda'da, gençler ve yetişkinler ve için mükemmel merkezleriyle, müşterilerine unutulmaz bir deneyim sunan benzersiz kurs özellikleriyle ödüllü bir İngilizce dil okuludur. Apollo, tamamen mülk sahibi Steven O’Dwyer ve Aoife Laban tarafından işletilen özel bir okuldur. Ferah sınıfları, ana dili İngilizce olan profesyonel eğitim kadrosu ve birbirinden kaliteli çalışanlarıyla öğrencilerine mükemmel bir dil eğitimi için Dublin'i cazibe merkezi haline getirmektedir. Köklü organizasyonlar tarafından akredite edilmiş bu ödüllü dil okulu verdiği dil eğitiminin yanı sıra aynı zamanda sunduğu sosyal aktivitelerle de öğrenciler için birinci tercih haline gelmektedir. Kısa film festivalleri, futbol ve basketbol gibi spor etkinlikleri ve oyun geceleri gibi pek çok sosyal aktiviteyle aslında öğrencilerine İngilizceyi sağlam bir iletişim hattı kurarak eğlenerek öğretmeyi hedefliyor.

İrlanda'nın başkenti olan ve 1.361 milyonluk nüfusunun büyük bir kısmını öğrencilerin kapladığı Dublin yurt dışında dil eğitimi almak isteyen öğrencilerimiz için mükemmel bir seçenek. Aynı zamanda sosyalleşmek için pek çok güzel imkanın da bulunduğu Dublin İngilizce'nizi aktif bir şekilde konuşarak geliştirmeniz açısından öğrenciler için tam anlamıyla mükemmel bir şehir konumuna geliyor.
 
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
Modern sınıflar, Merkezi konum, Kafe, Ücretsiz WiFi, Kahve Makinesi, Otomat Makinesi, Ücretsiz Materyal, İnteraktif beyaz yazı tahtası, Masa oyunları, Yemekhane, Sigara içme alanı.
Sosyal Aktiviteler:
Futboldan basketbola, kısa film festivallerinden oyun gecelerine pek çok keyifli ve sosyal aktiviteyi öğrencilerine sunan ALC'nin bütün sosyal aktivitelerini tarihleriyle daha detaylı bir şekilde kendi sitesinden ulaşabilirsiniz.

Street View

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA