Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Oscars International - Dublin

Oscars International - Dublin
Oscars International - Dublin
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 1500 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: max 15 öğrenci

*Oscars International Malvern House Dublin okulunu 01.01.2017 tarihi itibariyle devralmıştır. Oscars International İrlanda'da unutulmaz, kültürel ve eğitsel bir deneyim sunmaya odaklanmış bir dil okuludur. Kariyerinizde ilerlemek için ya da eğitim ihtiyaçlarınızın gelişimi için İngilizce programlarına katılın, Oscars International uluslararası uzmanlık ve bağlantıları ile hayatınızı geliştirmek için size yardımcı olabilir.  "

Oscars International Dublin, şehrin tam merkezinde Dame Street’te bulunmaktadır. Royal Bank, Trinity College, Grafton Street ve alışveriş merkezlerine çok yakın bir mesafede bulunmaktadır. Toplu taşımaya olan yakın mesafesi sebebiyle de öğrenciler konakladıkları ailelerin evlerinden okula çok rahat bir şekilde ulaşabilmektedirler. Oscars International İrlanda butik bir okul olması sebebiyle öğrencilerin beklentilerini karşılamak ve memnuniyetini üst seviyede tutmak amacıyla, eğitim programlarına, bina donanımlarına ve teknik ekipmanlarına fazlasıyla önem vermektedir.


Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
  • Öğrenci Evleri
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
Kütüphane, Klimalı ve rahat sınıflar, Cafe, Dinlenme Salonu, Ücretsiz WiFi, 24 saat öğrenci destek hattı, Havaalanı transferi, Haftalık Seminerler.
Sosyal Aktiviteler:
Kültürel geziler, Dublin şehir turu,Dublin Viking ve doğa yürüyüşleri, Kültürel Festivaller, Partiler, Konser ve tiyatrolar, Filme geceleri,Haftasonu gezileri, Paris, Amsterdam gibi şehirlere denizaşırı seyahatler, Hayvanat bahçesi, botanik bahçesi gezileri, bilim sergisi, müze ziyaretleri, vb.

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA