Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Malaca Instituto - Malaga

Malaca Instituto - Malaga
Malaca Instituto - Malaga
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: Düşük 130, yaz dönemi 280 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: Ortalama 10 öğrenci

Uluslararası alanda İspanya'daki en iyi dil okulu olarak tanınan Malaca Instituto, 1971 yılında kurulmuştur. İspanyolca Dil Eğitimi’nde kalite garantisi olan EAQUALS’I alan ilk dil okuludur. 30 yılı aşan tecrübesi ile her sene 3000 kadar öğrenciye İspanyolca kursları vermektedir.  "

Malaca Instituto Malaga, İspanya'nın güney sahili Malaga'da, şehir merkezine otobüsle 15 dakika, Malaga Havaalanı'na 22 dakika uzaklıkta yer almaktadır. Malaga hem İspanyollar hem de yabancılar için özellikle yaz aylarında çok popüler bir turistik merkezdir.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
Malaca Instituto kampusunde tam donanımlı ve konforlu 25 sınıf, çeşitli eğitim materyalleri ile donatılmış, kütüphane ve bilgisayar destekli multimedya merkezi, dans stüdyosu, sinema, oyun odası, mutfak, restoran, bar, teras, yüzme havuzu ve 100 yatak odalı Clup Hispanico konaklama binası mevcuttur.
Sosyal Aktiviteler:
Malaga oryantasyon turu, Clup Hispanico akşam partileri, kültürel konuşmalar, sinema ve film, salsa ve flamenko dans sınıfları, tenis, golf gibi sportif aktiviteler, tam gün Granada, Sevilla, Cordoba turu, hafta sonu Morocco turu, Tapas Bar okulun düzenlediği sosyal aktiviteler

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA