Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Don Quijote - Malaga

Don Quijote - Malaga
Don Quijote - Malaga
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 90 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: Ortalama 10 öğrenci

1986 yılından beri yılda 12000 kadar öğrenciye, uluslararası iletişimde dünyada en çok kullanılan ikinci dil olan İspanyolca dil eğitimi vermekte olan Don Quijote, İspanya ve Latin Amerika'da bulunan 20den fazla dil okullarıyla alanında lider dil okuludur. Don Quijote dil okulları öğrencilerine en yüksek kalitede eğitim vermeyi amaçlamaktadır. Bu sayede de en çok bilinen ve tanınan Uluslararası İspanyolca Dil Okulu olarak dünyanın dört bi yanından gelen öğrencilere en iyi eğitimi sunmaktadır.  "

Malaga'da Don Quijote, 1950'de yapılmış, güzel bir Endülüs binasında eğitim vermektedir. Bahçesi palmiyeler ve limon ağaçlarıyla doludur. Şehir, Marbella, Granada, Sevilla gibi kentlerin yakınında yer alır. Şehirde 3. yüzyıldan kalma bir Roma tiyatrosu, 6. yüzyıldan kalma Mağrip kalesi, katedraller ve camiler bulunur. Ayrıca Picasso’nun da doğduğu kent olan Malaga’daki Picasso Müzesi de ziyaret etmeye değer yerlerden birisidir.

Sunulan Programlar:
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
Okul Olanakları:
7 kapalı, 2 açıkhava sınıf, 2 bilgisayar salonu, Ücretsiz WiFi erişimi, Engelliler için özel olarak tasarlanmış üniteler, Ön ve arka bahçe, Yüzme havuzu, Kütüphane, Multimedya odası
Sosyal Aktiviteler:
Kültürel geziler, Spor faaliyetleri, Kutlamalar ve partiler, Okul etkinlikleri, Şehir turları

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA