Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Sprachcaffe - Malaga

Sprachcaffe - Malaga
Sprachcaffe - Malaga
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 290 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: max 12 öğrenci

1983 yılında kurulmuş olup 30 yılı aşkın süredir İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Çince veya Arapça dil eğitimi veren Sprachcaffe, dünyanın pek çok farklı bölgesindeki tatil mekanlarında 30'un üzerinde dil okuluna sahiptir. Sloganı ise “Dil öğren ve insanlarla tanış”tır. Her yıl yaklaşık 40,000 kadar öğrencisi memnuniyetini beyan etmektedir.  "

Sprachcaffe İspanyolca dil okulu, Malaga merkezden 2km uzaklıkta ve kumsaldan 100 metre uzaklıkta olan Pedregalejo'da Endülüs villasında yer almaktadır. Burası öğrenim almak ve yaşamak için ideal bir yerdir. Malaga'nın merkezine otobüsle hızlı ve kolay ulaşılabilmektedir. Otobüs durağı okulun önündedir.

Sahil boyunca birçok bar ve deniz ürünleri restoranı bulunmaktadır ve okula ait olan “La Tortuga” da burdadır. La Tortuga'da her Pazartesi hoşgeldin partileri düzenlenmektedir. Diğer günler de öğrenciler bu kumsal barda harika zaman geçirebilir ve diğer ülkelerden gelmiş öğrencilerle tanışabilirler.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
24 klimalı sınıf, Resepsiyon, Ders çalışma ve dinlenme odası, İnternet erişimli bilgisayar odası (ücretli), Büfe (içecek ve aperatifler), Küçük bir bar “La Tortuga”
Sosyal Aktiviteler:
Kültürel şehir turları, Spor müsabakaları, Konsept partiler ve kutlamalar

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA