Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

OISE - Madrid

OISE - Madrid
OISE - Madrid
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Sınıf Kapasitesi: 4

OISE 1973 yılında tek merkeziyle güçlü bir eğitim ilkeleri üzerine kurulmuş ve mükemmel eğitimiyle uluslarası tanınmış bir kurum haline gelmiştir. Şuanda Londra, Oxford, Cambridge, Boston, Montreal ve Heidelberg'de merkezleri bulunmaktadır. OISE'nin misyonu, öğrencilere gelecekteki yaşamında ilham verici ve zorlukların üstesinden gelebilecekleri sonuç odaklı dil eğitimi vermektir. Okulun yaş ortalaması 30'dur ve öğrencileri genellikle yöneticiler ve profesyonellerden oluşmaktadır. "

Madrid İspanya'nın canlı, tarihi ve zarif başkentidir. Her dönem aktif gece hayatı, tüm dünyada ünlü sanat eserleri ile Madrid İspanyol kültürünü ve dilini öğrenmek ve dil pratiği için harika bir şehirdir. Goya, Velazques, Picasso, Dali Ve Miro'dan gelen inanılmaz zengin mirasa, Prado ve Thyssen-Bornemisze gibi müzeleri ile dünyanın en büyük sanat müzelerine sahip Madrid, İspanya'nın lider kültür merkezidir.

OISE Madrid uluslararası şirketlerin bahçesi olarak bilinen Paseo de la Castellana'nın hemen arkasında Cuzco'da bulunmaktadır. Eğitim merkezi, sakin ve modern bir apartmanın birinci katında yer almaktadır. Sınıflar rahattır ve bol bol gün ışığı almaktadır. Molalarda kullanılan öğrenci salonunda eğitmenler ve diğer öğrencilerle kahve içerken sohbet edebilirsiniz. Her an kullamınıza açık Wi-Fi internet ve bilgisayar alanı mevcuttur.

OISE Madrid tarafından sunulan özel dersler ve akademik ve profesyonel amaçlar için sunulan dersler bireyin ihtiyaçalarına göre tasarlanmıştır. Küçük gruplar ya da bire-bir şeklinde sunulan derslerde öğrencilerin ilerleme boyunca kişisel ilgi alması garanti altına alınmıştır.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA