Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Sprachcaffe - Madrid

Sprachcaffe - Madrid
Sprachcaffe - Madrid
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 80 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: max 12 öğrenci

1983 yılında kurulmuş olup 30 yılı aşkın süredir İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Çince veya Arapça dil eğitimi veren Sprachcaffe, dünyanın pek çok farklı bölgesindeki tatil mekanlarında 30'un üzerinde dil okuluna sahiptir. Sloganı ise “Dil öğren ve insanlarla tanış”tır. Her yıl yaklaşık 40,000 kadar öğrencisi memnuniyetini beyan etmektedir.  "

Madrid'deki İspanyolca dil okulu şehirdeki popüler buluşma merkezi olan ve en çok ziyaret edilen Puerta del Sol'un yakınındaki Calle Arenal'dedir. Okulumuz Madrid'in merkezinde, merkezi bir konumdadır. Opera, Kraliyet Sarayı, Plaza de España ve Plaza Mayor gibi tüm görülmeye değer yerler okula yakındır. Puerta del Sol civarındaki mağazalar ve Gra Via alışveriş caddesi, sayısız bar, taverna ve restoran da okula yakındır.

İspanyolca okulu tarihi bir binadadır: Kalın duvar, okulu şehrin gürültüsünden uzak tutar ve rahat bir eğitim ortamı sağlar. Öğrenciler terasta iyi havanın keyfini çıkarırlar ve buradan hareketli Madrid'i izlerleyebilirler.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
  • Hotel
Okul Olanakları:
7 sınıf, İçecek makinesi olan öğrenci odası, Öğrencilerin ders çalışabilecekeri çalışma odası, Ücretsiz internet kullanımı ile bilgisayar köşesi, 2 teras
Sosyal Aktiviteler:
Şehir turları, müze ve tiyatro gezileri ve film geceleri

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA