Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Don Quijote - Madrid

Don Quijote - Madrid
Don Quijote - Madrid
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 170 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: Ortalama 10 öğrenci

1986 yılından beri yılda 12000 kadar öğrenciye, uluslararası iletişimde dünyada en çok kullanılan ikinci dil olan İspanyolca dil eğitimi vermekte olan Don Quijote, İspanya ve Latin Amerika'da bulunan 20den fazla dil okullarıyla alanında lider dil okuludur. Don Quijote dil okulları öğrencilerine en yüksek kalitede eğitim vermeyi amaçlamaktadır. Bu sayede de en çok bilinen ve tanınan Uluslararası İspanyolca Dil Okulu olarak dünyanın dört bi yanından gelen öğrencilere en iyi eğitimi sunmaktadır.  "

Don Quijote Madrid İspanyolca Dil Okulu, eski kent merkezinde, dünyaca popüler olan Madrid Üniversitesi'ne ortalama 100 metre, büyüleyici Plaza Mayor’a  ise sadece 2 dk. mesafede bulunmaktadır. Mimarisi 16.Yüzyıla ait olan okulun içinde geniş bir bahçe yer almaktadır. Okul, ofisler, kafeterya ve sınıflar olmak üzere 3 bölüme ayrılmaktadır. Bunun yanında okul 3 katlı bir ana binada konumlandırılmıştır. 

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
17 adet sınıf, bilgisayar laboratuarı , DVD ve ses sistemi bulunan dinlenme salonu, zengin kütüphane, kablosuz internet bağlantısı ve kafe
Sosyal Aktiviteler:
Kültürel geziler, Hobi kursları, Şehir turları, Spor faaliyetleri, Kutlamalar ve Partiler.

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA