Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

ISI English Language School - Dublin

ISI English Language School - Dublin
ISI English Language School - Dublin
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Sınıf Kapasitesi: 12 öğrenci maksimum

ISI English Language School 2001 yılında İrlanda Dublin'de açılmıştır. Okulun iki tane eşsiz yıl boyu açık merkezi bulunmaktadır. ISI size sadece kurslar sunmuyor; en yüksek kaliteli konaklamalar, heyecan verici bir sosyal program, ilginç öğrenci kulüpleri, akşam etkinlikleri, haftasonu gezileri ve akademik programları birleştirerek eşsiz bir deneyim sunuyor. "

Bir milyonluk nüfusuyla İrlanda'nın başkenti olan Dublin, eğitim için dünyadaki en iyi şehirlerden birisidir. Nüfusun yüzde eliisini oluşturan 25 yaş altı insalar ve müzik, sanat, tiyatro, kültür ve moda ile dolu bir şehir!

ISI English Language School'un ana merkezi 18 yüzyıldan kalma bir taş binanın 2001 yılında modernize edilmesiyle oluşan, taş duvarlarla modern parkelerin kombinlendiği harika bir okuldur. Yeni açılan diğer okulu ise 39 Parnell Square West'de, Dublin'in yeni "Kültür Mahallesi" Meetinghouse Lane'e sadece 10 dakikalık mesafede bulunan güzel, kırmızı bir gürcü tarzı binadadır. 


Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
İnteraktif beyaz yazı tahtaları, kafeterya, öğrenci dinlenme salonu, wifi
Sosyal Aktiviteler:
Drama kulübü, TV kulübü, Öğleden sonra etkinlikleri, Müzik kulübü, Sporlar, Sezonsal partiler, Pub geceleri, İrlanda kültürü geceleri, Cumartesi gezileri.

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA