Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

IH Dublin - Dublin

IH Dublin - Dublin
IH Dublin - Dublin
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 120-150 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: max. 14 öğrenci

International House World Organization (IHWO), 1953 yılından itibaren varlığını kararlılıkla koruyan, dünyadaki büyük dil okulu gruplarından biridir. Dünya çapında İngilizce ve 25 modern dil eğitimini, yenilik ve yüksek kalite standartları ile vermektedir. International House'un bugün dünya çapında 50 ülkede 150 kadar okulu vardır. Bu okullar birbirinden bağımsız olmasına rağmen hepsi aynı felsefe ve eğitim anlayışını benimsemişlerdir. "

İrlanda'da İngilizce öğrenmek artık her zamankinden daha cazip, üstelik hem eğitim süresince part time, hem de eğitimden sonra full time çalışmak mümkün. İrlanda'da 25 hafta ve üzeri bir eğitim programına kayıt olan öğrenciler eğitimleri süresince part time (haftada 20 saat) çalışabildikleri gibi eğitimleri sonrasında da İrlanda'da 1 yılı tamamlayacak şekilde full time çalışabiliyorlar. Böylece bir dil kursuna kayıt olan öğrenci 1 yıl İrlanda'da kalıp hem İngilizce öğrenip hem de pratik yapmak için zaman bulabilmekteler.

IH Dublin, Trinity College ve Dublin'in en prestijli sokağı olan Grafton'un yanında yer almaktadır. sınıflar en fazla 14 kişiden oluşmaktadır. Dersler 60 dakika sürmekte olup eğitimler CELTA belgeli uzmanlar tarafında verilir. International House Dublin İngilizce dil ücretsiz kablosuz internet bağlantısı, okul kütüphanesi öğrencilerin ücresiz kullanımına açıktır. Sosyal aktivite programı öğrencilerin ders harici zamanlarından İngilizce pratik yapmaları için hazırlanmıştır.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
  • Öğrenci Rezidansları
  • Hotel
Okul Olanakları:
modern öğrenci kafesi, Apple MAC'ler ile ücretsiz Wi-Fi erişiminin olduğu bir laboratuvar, geniş Kolej kütüphanesi, tam donanımlı aydınlık geniş derslikler
Sosyal Aktiviteler:
Sosyal ve kültürel etkinlikler, şehir turları

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA