Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!

IH Malta

IH Malta Dil Okulu
IH Malta
Kuruluş Tarihi: 1953
Akreditasyonlar: FELTOM, EAQUALS.
International House World Organization (IHWO), 1953 yılından itibaren varlığını kararlılıkla koruyan, dünyadaki büyük dil okulu gruplarından biridir. Dünya çapında İngilizce ve 25 modern dil eğitimini, yenilik ve yüksek kalite standartları ile vermektedir. International House'un bugün dünya çapında 50 ülkede 150 kadar okulu vardır. Bu okullar birbirinden bağımsız olmasına rağmen hepsi aynı felsefe ve eğitim anlayışını benimsemişlerdir.

Malta Akdeniz'in masmavi suları ve güneşli gün sayısı ile İngilizce öğrenmek için ideal bir yerdir. International House Malta ilk olarak 2001 yılında Gozo'da açılmış olup, 2005 yılında Paradise Bay Malta'da gençler için İngilizce programı ile faaliyete geçmiştir. 2007 yılında ise yetişkinler için ana merkez St. Julian's açılmış olup o günden bu yana aydınlık ve tamamı klimalı derslikleri, nitelikli öğretmenleri ve yüksek kalitedeki eğitimine devam etmektedir.

IH Malta, gençler için Paradise Bay'da, yetişkinler için ana merkez St. Julian's da ve Teacher Homestay opsiyonu ile Gozo'da birebir İngilizce ile üç opsiyonu öğrencilere sunmaktadır.

Konaklama Seçenekleri:
Aile Yanı
Öğrenci Evleri
Öğrenci Residence'ları
Otel

IH Malta dil okullarının tüm listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Diğer Okullar

YURTDIŞI DİL OKULU ARA