Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Don Quijote - Barselona

Don Quijote - Barselona
Don Quijote - Barselona
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 100 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: Ortalama 10 öğrenci

1986 yılından beri yılda 12000 kadar öğrenciye, uluslararası iletişimde dünyada en çok kullanılan ikinci dil olan İspanyolca dil eğitimi vermekte olan Don Quijote, İspanya ve Latin Amerika'da bulunan 20den fazla dil okullarıyla alanında lider dil okuludur. Don Quijote dil okulları öğrencilerine en yüksek kalitede eğitim vermeyi amaçlamaktadır. Bu sayede de en çok bilinen ve tanınan Uluslararası İspanyolca Dil Okulu olarak dünyanın dört bi yanından gelen öğrencilere en iyi eğitimi sunmaktadır.  "

Barselona'daki Don Quijote dil okulu, ağaçlı özel bahçesi ve terasıyla, mermer tabanıyla öğrencilerine aydınlık ve ferah bir ortamda eğitim vermektedir. Okul, Barselona'nın merkezinde, Carrer de Mallorca 27'de yer almaktadır. Bölge Gaudi'nin  Sagrada Familia Katedrali'nin yer aldığı bu bölge hareketli, enerjik yapısıyla İspanyolca öğrenmeyi keyifli bir hale getirmektedir. Okul binası Plaza de Espanya'ya ve Plaza de Catalunya'ya 10 dakikalık yürüme mesafesinde olup Sants tren istasyonundan 150 metre uzaklıktadır.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
  • Öğrenci Evleri
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
Erişilebilirlik, Merkezi ısıtma ve Klima, Müzk yayını, Wifi, 32 kişilik internet cafe, Dinlenme salonu, Güvenlik kameraları, 150 kişilik konferans salonu, Otopark, Geniş bir bahçe
Sosyal Aktiviteler:
Kültürel geziler, şehir turları, hobi kursları, spor faaliyetleri

Harita

Paylaş

Diğer "Barselona" Dil Okulları

YURTDIŞI DİL OKULU ARA