Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!

Carl Duisberg

Carl Duisberg Dil Okulu
Carl Duisberg
Kuruluş Tarihi: 1962
Akreditasyonlar: Fadaf (Fachverband Deutschals Fremdsprache), ISO.
Carl Duisberg 50 yılı aşkın süredir tüm dünyada Almanca, İngilizce, Japonca, Çince,  Rusça, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca dillerini de öğreten bir merkezdir. Yurt içindeki ve dışındaki yüksek  öğretim kurumları ve sektörel eğitim merkezleri ile ortaklaşa kısa ve uzun dönem uzmanlık programları gerçekleştirmektedir.

Carl Duisberg Centren'lerin merkezi Köln’dür ve bunun dışında Almanya’da Berlin, Dortmund, Hannover, Mannheim, Münih, Saarbrücken ve Radolfzell am Bodensee olmak üzere, yedi yerde daha yerleri vardır. Çin, Endonezya, Hindistan, Kamerun, Malezya, Rusya, Ukrayna ve Vietnam’daki kendi yerleri, dünya çapındaki çok sayıdaki iş ortağı ile işbirliği halinde Carl Duisberg Centren’lerin uluslararası faaliyet ehliyetinin teminatını teşkil etmektedir.

Uluslararası dil hizmeti vericisi olarak 50 yılı aşkın faaliyetimizde, yabancı dil olarak Almanca dil kursları önemli bir ağırlık noktası oluşturmaktadır. Carl Duisberg Centren’in dil kursları Berlin, Köln, Münih ve Radolfzell am Bodensee’de gerçekleştirilmektedir. Dersler konusunda uzman eğitimciler tarafından verilmekte olup her dört şubesinde de en yeni eğitim ve öğrenme materyalleri kullanılmaktadır. Derslerde kullanılacak tüm kitap ve metaryeller ücretsiz olarak verilmekte olup ders bitene kadar öğrencide kalacaktır. Kayıt ve seviye belirleme sınavlarından herhangi bir ücret alınmayacaktır.

Carl Duisberg bünyesinde verilen İngilizce proğramları:

•Yoğun Proğramları
•Hızlandırılmış Proğram
•Sınav Hazırlık
•Bire-bir
•10+ yaz tatili kursları

Carl Duisberg Centren'ler aynı zamanda lisanslı TestDaF sınav merkezleridir.

Carl Duisberg dil okullarının tüm listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Diğer Okullar

YURTDIŞI DİL OKULU ARA