Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Carl Duisberg - Radolfzell am Bodensee

Carl Duisberg - Radolfzell am Bodensee
Carl Duisberg - Radolfzell am Bodensee
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 130 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: max 15 öğrenci

Carl Duisberg 50 yılı aşkın süredir tüm dünyada Almanca, İngilizce, Japonca, Çince, Rusça, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca dillerini de öğreten bir merkezdir. Yurt içindeki ve dışındaki yüksek öğretim kurumları ve sektörel eğitim merkezleri ile ortaklaşa kısa ve uzun dönem uzmanlık programları gerçekleştirmektedir. Carl Duisberg Centren'lerin merkezi Köln’dür ve bunun dışında Almanya’da Berlin, Dortmund, Hannover, Mannheim, Münih, Saarbrücken ve Radolfzell am Bodensee olmak üzere, yedi yerde daha yerleri vardır. Çin, Endonezya, Hindistan, Kamerun, Malezya, Rusya, Ukrayna ve Vietnam’daki kendi yerleri, dünya çapındaki çok sayıdaki iş ortağı ile işbirliği halinde Carl Duisberg Centren’lerin uluslararası faaliyet ehliyetinin teminatını teşkil etmektedir.  "

Radolfzell Carl Duisberg Centrum hemen şehir merkezinde yer almakta ve manzarasında eski yerleşim merkezi bulunmaktadır. Seyredilesi bina 1903 yılında inşa edilmiştir. Bu küçük, çok özel okulda sekiz derslik, küçük bir kafeterya, bir bilgisayar odası, ayrıca bir de parti salonu bulunmaktadır.

Öğrencilerin çoğu küçük gruplar halinde okula ait misafirhanede konaklamaktadır. Alternatif olarak ise, şehirde veya çevre bölgelerde aile yanında genellikle müstakil evlerde konaklamaları mümkündür. Özellikle genç öğrenciler optimal olarak bilgilendirilmekte ve özenle gözetilmektedir.


Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
Okul Olanakları:
8 derslik, kafeterya, bilgisayar odası, bir parti salonu ve misafirhane
Sosyal Aktiviteler:
geziler, yelkenli, sörf, golf, tenis, plaj voleybolu, at binme

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA