Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Alpadia Language Schools - Berlin

Alpadia Language Schools - Berlin
Alpadia Language Schools - Berlin
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Sınıf Kapasitesi: 12

Kurulduğu 1996 senesi itibarıyla dünyanın her yerinden gelen öğrencilerine verdiği kaliteli dil eğitiminin yanı sıra, bu eğitimi yoğun pratik imkanı ve eğlenceli aktiviteler ile pekiştiren Alpadia Languages School sektöründe lider bir dil okuludur. Kaplan International Languages ile birlikte toplamda 100 seneyi aşkın deneyime kavuşan okul; grup dersleri, özel dersler, sınav hazırlığı kursları, online mülakat ve akademik pathwayler gibi öğrencilerinin amaçlarına yönelik kapsamlı kurslar sunmaktadır. "

Almanya'nın eşsiz bir ruha sahip başkenti Berlin'de Alpadia Language Schools ile Almanca dil eğitimi alırken, boş zamanlarınızda çok çeşitli trendler, sanatsal yapılaşmalar ve kültürel aktiviteler ile bezeli şehri keşfedin.

Berlin'in Schöneberg bölgesinde yeralan Alpadia Language Schools; geniş, aydınlık ve modern sınıflar, konferans salonları ve geniş bir toplantı alanı ile donatılmıştır. Öğrencilerine dil ve kültürel eğitimin yanı sıra, yoğun ve sürükleyici bir aktivite programı da sunan okul aynı zamanda çeşitli konaklama seçenekleri ile de öğrencilerinin ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
  • Öğrenci Evleri
  • Öğrenci Rezidansları
  • Hotel

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA