Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Sprachcaffe - Frankfurt

Sprachcaffe - Frankfurt
Sprachcaffe - Frankfurt
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 120 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: max 12 öğrenci

1983 yılında kurulmuş olup 30 yılı aşkın süredir İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Çince veya Arapça dil eğitimi veren Sprachcaffe, dünyanın pek çok farklı bölgesindeki tatil mekanlarında 30'un üzerinde dil okuluna sahiptir. Sloganı ise “Dil öğren ve insanlarla tanış”tır. Her yıl yaklaşık 40,000 kadar öğrencisi memnuniyetini beyan etmektedir.  "

Sprachcaffe dil okulu, Sachsenhausen diye bilinen güvenli ve elit bir bölgede yer almaktadır ve şehir merkezine uzak değildir. Yakın civarda hoş kafe, restoran ve mağazalar bulunmaktadır. 'Schweizer Platz' metro istasyonu 2 dakikalık yürüyüş mesafesindedir ve buradan şehrin birçok yerine kolaylıkla ulaşım sağlanabilmektedir.

Frankfurt Operası gibi bir çok görülmeye değer yer okula yürüme mesafesindedir. Frankfurt'un harika ulaşım ağı sayesinde metro ile şehir içinde gezilebilir ve trenlerle de Mainz ve Wiesbaden gibi diğer şehirlere kolayca ulaşılabilmektedir. Yaz aylarında elma şarabının tadılabildiği bir çok sokak festivalleri düzenlenmektedir.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
  • Öğrenci Rezidansları
  • Hotel
Okul Olanakları:
Resepsiyon, Teraslı, küçük bir kafe, Yeni, modern ve aydınlık sınıflar
Sosyal Aktiviteler:
Goethe'nin Evi'ne Gezi; Spor: futbol, voleybol vb; Elma Şarabı Restoranı; Gezi: Heidelberg (tüm gün); Sinema Akşamı ; Gezi: Köln (tüm gün)

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA