Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

DID - Frankfurt

DID - Frankfurt
DID - Frankfurt
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: Düşük sezon 75, Yüksek sezon 125 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: Ortalama 11 öğrenci

DID (Deutsch in Deutschland) adından da anlaşıldığı üzere Almanca'yı Almanya'da öğrenin felsefesi üzerine kuruludur. Öğrencilere Almanca öğrenmenin yanında Alman kültürünü, Almanya'daki günlük yaşamı ve iş yaşamını, heyecan verici şehirleri ve çok çeşitli güzelliklere sahip kırsal alanları tanıma fırsatını sağlamaktadır.  "

DID Frankfurt dil okulu Sachsenhausen bölgesinde, Großen Hasenpfad 1'de bulunmaktadır. Frankfurt'taki okulun 7 sınıfı ve güzel bir kafeteryası vardır. Sınıflar zemin kattadır ve aydınlıktır. Rahat biçimde döşenmişlerdir. Her sınıfa birer şehir ismi verilmiştir. Böylece,öğrenciler yollarını daha kolay bulabilmektedirler. Okul müzelerden sadece 10 dakika uzaklıktadır.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Hotel
Okul Olanakları:
Modern öğrenme araçlarına sahip Bireysel Öğrenme Merkezi 7 bilgisayarlı Multimedia salonu 7 bilgisayarlı Internet cafe (kayıt ücreti alınır.) Laptop kablosu ve kablosuz internet erişimi Öğrenci kimlik kartları, şehir haritaları, vs. sağlayan Öğrenci bürosu İçecek otomatı olan bir kantin Okulun önünde ücretsiz park yeri
Sosyal Aktiviteler:
Şehir turları, spor ve kültür faaliyetleri

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA