Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

OISE - Heidelberg

OISE - Heidelberg
OISE - Heidelberg
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Sınıf Kapasitesi: 4

OISE 1973 yılında tek merkeziyle güçlü bir eğitim ilkeleri üzerine kurulmuş ve mükemmel eğitimiyle uluslarası tanınmış bir kurum haline gelmiştir. Şuanda Londra, Oxford, Cambridge, Boston, Montreal ve Heidelberg'de merkezleri bulunmaktadır. OISE'nin misyonu, öğrencilere gelecekteki yaşamında ilham verici ve zorlukların üstesinden gelebilecekleri sonuç odaklı dil eğitimi vermektir. Okulun yaş ortalaması 30'dur ve öğrencileri genellikle yöneticiler ve profesyonellerden oluşmaktadır. "

Heidelberg, Neckar nehrinin üzerinde kurulmuştur ve Avrupa'nın en güzel şehirlerinden biri olarak kabul edilir. Yüzyıllar boyunca şehrin çarpıcı manzara ve mimarisi, dünyanın dört bir yanından pek çok şair, filozof ve yazarın akıllarını ve kalplerini süslemiştir. Heidelberg akademik uyarıcı konumu ve sakin, huzurlu ortamı ile öğrenciler ve profesyonellerin Almanca eğitimine odaklanmaları için harika bir yerdir.

OISE Heidelberg toplu taşıma duraklarına yakın, şehir merkezinde yer almaktadır. Okul modern bir binanın beşinci katında yer almaktadır. Palatinate Ormanı manzarasına sahip çatı katında, kahve molaları ve özel çalışmalar yapabilirsiniz. OISE imzalı modern mobilyalar ve medya merkezi, çay, kavei günlük gazeteler ve wifi ile açık-plan salon öğrencilerin hizmetine sunulmuştur. Eğitim merkezi küçük grup dersleri ve bire-bir dersler için özel sınıflara sahiptir. OISE Heidelberg ayrıca Alman AS ve A2 Düzeyi sınavlarına öğrencileri hazırlamak için dersler sunmaktadır.
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
  • Hotel
Okul Olanakları:
Çatı katı, Çay, Kahve, Günlük gazete ve Wifi ile Öğrenci Salonu,
Sosyal Aktiviteler:
OISE Heidelberg personeli kültürel ve sosyal olarak zenginleştirici etkinlikleri dikkatle organize eder ve her öğrencinin katılması için her türlü çabayı sarf eder. Rehberli şehir gezileri, Heidelberg Kalesi gezisi, Yerel bira ve pub deneyimleri, Yöneticiler ve ilgilenenler için sanayi gezileri, müzeler ve galerilere geziler, Neckar Nehrinde tekne turu gibi aktiviteler düzenlenmektedir.

Harita

Paylaş

Diğer "Heidelberg" Dil Okulları

YURTDIŞI DİL OKULU ARA