Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Carl Duisberg - Berlin

Carl Duisberg - Berlin
Carl Duisberg - Berlin
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 100 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: Ortalama 10 öğrenci

Carl Duisberg 50 yılı aşkın süredir tüm dünyada Almanca, İngilizce, Japonca, Çince, Rusça, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca dillerini de öğreten bir merkezdir. Yurt içindeki ve dışındaki yüksek öğretim kurumları ve sektörel eğitim merkezleri ile ortaklaşa kısa ve uzun dönem uzmanlık programları gerçekleştirmektedir. Carl Duisberg Centren'lerin merkezi Köln’dür ve bunun dışında Almanya’da Berlin, Dortmund, Hannover, Mannheim, Münih, Saarbrücken ve Radolfzell am Bodensee olmak üzere, yedi yerde daha yerleri vardır. Çin, Endonezya, Hindistan, Kamerun, Malezya, Rusya, Ukrayna ve Vietnam’daki kendi yerleri, dünya çapındaki çok sayıdaki iş ortağı ile işbirliği halinde Carl Duisberg Centren’lerin uluslararası faaliyet ehliyetinin teminatını teşkil etmektedir.  "

Berlin Carl Duisberg Centrum şehrin Mitte ilçesinde, başkentin tam kablinde yer almakta ve tipik bir Berlin iç avsulunda sakin bir şekilde konumlanmıştır. Yaya olarak sadece birkaç dakika içerisinde şehrin birçok görülmeye değer yerine ulaşabilirsiniz. Turlamak için ise, duvarların yıkılmasından beri yirmili yılların en parlak zamanını yaşayan çarpıcı Friedrichstraße çok davetkardır. Hemen köşesinde, Hanns Eisler Müzik Yüksek Okulu ve Humboldt Üniversitesi bulunmaktadır. Kamu trafik araçları ile bağlantısının çok iyi olmasından dolayı Carl Duisberg Centrum’a şehrin her noktasından rahat ve hızlı bir ulaşım mevcuttur.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
  • Öğrenci Evleri
  • Hotel
Okul Olanakları:
Okulun dokuz dersliği, bir medya merkezi, bir internetcafe ve dil kursu kursiyerlerinin en sevdiği buluşma noktası niteliğindeki kantini bulunmaktadır.
Sosyal Aktiviteler:
Kültürel geziler, spor ektiviteleri, festivallere katılım, partiler

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA