Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

DID - Berlin

DID - Berlin
DID - Berlin
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: Düşük sezon100, Yüksek sezon 200 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: Ortalama 10 öğrenci

DID (Deutsch in Deutschland) adından da anlaşıldığı üzere Almanca'yı Almanya'da öğrenin felsefesi üzerine kuruludur. Öğrencilere Almanca öğrenmenin yanında Alman kültürünü, Almanya'daki günlük yaşamı ve iş yaşamını, heyecan verici şehirleri ve çok çeşitli güzelliklere sahip kırsal alanları tanıma fırsatını sağlamaktadır.  "

Modern DID Berlin dil okulu Berlin-Mitte'nin çok merkezi bir yerindedir.  Novalisstraße 12'deki 2002 yılında inşa edilmiş bir iş merkezinde bulunmaktadır. İmparatorluk Binası ve Brandenburg Kapısı enstitümüze yürüyerek 15 dakika uzaklıktadır. Okulun bulunduğu çevre sessizdir ve sınıflar rahat biçimde döşenmiştir. Yaz mevsiminde teras katında barbekünün keyfini çıkarabilir veya içeceğinizle rahatlayabilirsiniz. Şehirde 40'tan fazla bar, cafe, sinema, tiyatro, alışveriş yeri ve galeri bulunmaktadır.  Enstitü 2. kattadır ve sınıflar aydınlık ve geniştir. Tenefüslerde kantindeki otomatlardan hazır yiyecek ve içecek alabilir, interneti kullanabilirsiniz. Veya kolanızı alıp teras çıkarak dersten sonra arkadaşlarınızla sohbet eder ve dinlenirsiniz. 

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları
  • Hotel
Okul Olanakları:
Modern öğrenme araçlarına sahip Bireysel Öğrenme Merkezi, 6 bilgisayarlı Multimedia salonu, 10 bilgisayarlı Internet cafe (kayıt ücreti alınır.) Laptop kablosu ve kablosuz internet erişimi, Öğrenci kimlik kartları, şehir haritaları, vs. sağlayan Öğrenci bürosu, İçecek ve hazır yiyecek otomatı olan bir kantin, Geniş bir teras
Sosyal Aktiviteler:
Şehir turları, spor ve kültür faaliyetleri, haftada 2 gün öğleden sonra etkinliği

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA