Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!

Galway Cultural Institute

Galway Cultural Institute Dil Okulu
Galway Cultural Institute
Kuruluş Tarihi: 1989
Akreditasyonlar: ACELS, EAQUALS, IALC, MEI.
Galway Cultural Institute'yü seçen öğrenciler unutulmaz bir deneyimin parçası olacaklar. Başarılı bir gelecek için ihtiyacınız olan İngilizceyi arkadaş canlısı bir ortamda, yüksek kaliteli bir eğitim sisteminde, tam donanımlı bir okulda ve en önemlisi alanında uzman eğitmenler tarafından öğreneceksiniz. Festivalleri ile ünlü Galway'da 1989 yılından bu yana başarılı bir eğitim veren dil okulunda hedefleriniz doğrultusunda kaliteli bir eğitim alacaksınız.

Galway Cultural Institute dil okulunun sunduğu kurslar arasında;

• Yoğun İnglizce
• Kombine İnglizce
• İngilizce+
• Profesyoneller için İngilizce
• Sınav Hazırlık Kursları (Cambridge, IELTS)
• Öğretmenler için İngilizce
• 50+ Yaş Programları
• Birebir Dersler yer almaktadır.

Kurslar genellikle resmi tatiller dışında her Pazartesi başlamaktadır.

Konaklama Seçenekleri;

Aile yanı konaklama, bir rezidansta konaklama olarak farklı alternatifler bulunmaktadır.

Aile yanı konaklamada, aile seçimleri okul tarafından titizlikle yapılır ve konaklama yapılan ailelerin okula yakın olmalarına dikkat edilir. Öğrenciler isteklerine göre her gün için sabah kahvaltısı ve akşam yemeği, kahvaltı & akşam yemeği & haftasonu tüm öğünleri aileleriyle yiyebilirler. Tek kişilik veya paylaşımlı oda alternatiflerini beklentilerine göre seçebilirler.
 
Rezidanslarda ise öğrenciler tek kişilik ya da paylaşımlı odalarda konaklarlar. Rezidanslar okula 5 - 20 dk yürüme mesafesinde ve güvenlidir. Modern ekipmanlar, tam donanımlı bir şekilde öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde düzenlenmiştir. Ücretsiz internet erişimi sağlanmakla birlikte öğrencilerin isteğine bağlı olarak özel banyolu odalarda bulunmaktadır.

Galway Cultural Institute dil okullarının tüm listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Diğer Okullar

YURTDIŞI DİL OKULU ARA