Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!

IH Vancouver

IH Vancouver Dil Okulu
IH Vancouver
Kuruluş Tarihi: 1990
Akreditasyonlar: Languages Canada.
International House World Organization (IHWO), 1953 yılından itibaren varlığını kararlılıkla koruyan, dünyadaki büyük dil okulu gruplarından biridir. Dünya çapında İngilizce ve 25 modern dil eğitimini, yenilik ve yüksek kalite standartları ile vermektedir. International House'un bugün dünya çapında 50 ülkede 150 kadar okulu vardır. Bu okullar birbirinden bağımsız olmasına rağmen hepsi aynı felsefe ve eğitim anlayışını benimsemişlerdir.

2010 yılında Kış Olimpiyatlarının düzenlendiği Vancouver, UNESCO tarafından en yaşanılabilir şehir seçilmiştir. Pasifik Okyanusu ile Coastal Dağları arasında güvenli ve arkadaş canlısı olan şehir yüzme, yazları yürüyüş ve kışları kayak olmak üzere bir çok aktiviteye de olanak sağlayan doğal yapısı ile İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler için ideal bir yerdir.

IH Vancouver, tarihi Gastown ve yeni ve popüler Yaletown okulları arasında, Vancouver şehir merkezinde kolaylıkla erişim sağlayacak bir lokasyonda bulunmaktadır. Okulun 25 yeni dersliği, öğrenci salonu, ücretsiz internet ve Wi-Fi erişimi olan bir bilgisayar laboratuvarı bulunmaktadır. Sinema, sanat galerisi, çeşitli dükkanlar ve sayısız yemek mekanları ile aynı çatı altında bulunmaktadır.

Sunulan Proglamlar:
Genel İngilizce
IELTS, TOEFL, TOEIC ve Cambridge Sınavlarına Hazırlık
Üniversite Hazırlık Programları
Working Holiday Programları
Evde Çalışma
Gençler İçin İngilizce (Yaz ve Kış Programları)
Aile Programları

Konaklama Seçenekleri:
Aile Yanı
Öğrenci Evleri

IH Vancouver dil okullarının tüm listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Diğer Okullar

YURTDIŞI DİL OKULU ARA