Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!

ELS Language Centers

ELS Language Centers Dil Okulu
ELS Language Centers
Kuruluş Tarihi: 1960
Akreditasyonlar: ACCET, NEAS, Languages Canada.
Geçen 50 yıl boyunca, ELS dünyanın dört bir tarafından tam 175 ülkeden 1.100.000’dan fazla öğrencinin İngilizce öğrenmesine yardım etmiştir. ABD ve Kanada’daki 35’ten fazla merkeziyle, ELS öğrencilere Yoğun İngilizce, Akademik ingilizce programları ve üniversite yerleştirme hizmeti sunmaktadır. Ayrıca yöneticiler için ticari programlara ve tatilde öğrenim opsiyonlarına kadar çeşitli seçenekler sağlamaktadır.

ELS, onlarca yıllık deneyimiyle, öğrencilerin İngilizcede uzmanlaşmasına yardım etmek üzere kendi benzersiz müfredatını, ders kitaplarını ve tescilli dil öğrenme yazılımını geliştirmiştir. ELS, kanıtlanmış öğretim yöntemleri, yüksek nitelikli öğretmenleri ve 12 düzeyde öğretim sunan dikkatle tasarlanmış müfredatıyla yüksek akademik başarı sağlamaktadır.

Merkezi New Jersey eyaletinin Princeton şehrinde olan ELS, ABD ve Kanada’daki üniversitelere, yüksek okullara ve lisansüstü programlara en çok sayıda yabancı öğrenci getiren kuruluştur. ABD ve Kanada’daki 600’den fazla üniversite, giriş için gereken İngilizce dil yeterliliğinin kanıtı olarak ELS Düzey 112’yi kabul etmektedir. ELS mezunları, kariyerlerine devam ederek kendi ülkelerinde başarılı eğitmenler, iş adamları, iş kadınları ve devlet liderleri olmaktadır. 

ELS akreditasyonlar:
ACCET, American International Recruitment Council, Languages Canada, NEAS Australia

ELS üyelikler:
English USA, American International Recruitment Council, AIEA, ALTO, NAFSA, English Australia

ELS Amerika haricinde Kanada, Avustralya, Fransa ve Çin'de de dil okulları bulunmaktadır.

ELS bünyesinde verilmekte olan kurslar:
  • Genel İngilizce
  • Akademik Amaçlı İngilizce
  • Yarı yoğun İngilizce
  • İş İngilizcesi
  • ABD tatil programları
  • University Early Admission


ELS Language Centers dil okullarının tüm listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Diğer Okullar

YURTDIŞI DİL OKULU ARA