Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

ELS Language Centers - Cleveland, OH

ELS Language Centers - Cleveland, OH
ELS Language Centers - Cleveland, OH
Okul Tipi: Kampüs.
Okul Kapasitesi: Sınıf başı ortalama 15 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: 15 öğrenci

ELS dünyanın her bir yöresindeki 175 ülkeden 1.100.000’dan fazla öğrencinin İngilizce öğrenmesine yardım etmiştir. ABD ve Kanada’daki 60’ten fazla merkeziyle (50’den fazlası üniversite kampüslerindedir), ELS öğrencilere yoğun İngilizce programları ve üniversite yerleştirme yardımından yöneticiler için ticari programlara ve tatilde öğrenim opsiyonlarına kadar çeşitli seçenekler sağlar.  "

ELS Cleveland, Case Western University kampüsünde yer almaktadır. Case Western, U.S. News & World Report dergisinde ABD’nin önde gelen ilk 50 üniversitesi arasında gösterilmiş prestijli bir özel üniversitedir. Cleveland, modern şehir yaşamı ile Amerika’nın geleneksel değerlerini birleştirebilen yegane şehirlerden biridir. Cleveland Orkestrası, Modern Sanatlar Müzesi, Doğal Tarih Müzesi ve Botanik Bahçeleri merkezden yalnızca 8 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
Beysbol sahası, Bilgisayar merkez,i Futbol sahası, Yüzme havuzu (kapalı), Tenis kortu, Sağlık merkezi, Basketbol kortu, Kütüphane, Raketbol/squash Kortları, Fitness Merkezi, Kafeterya
Sosyal Aktiviteler:
Buz pateni, Partiler ve kutlamalar, Alışveriş, Şehir turu, Spor faaliyetleri

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA