Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

OISE - Paris

OISE - Paris
OISE - Paris
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Sınıf Kapasitesi: 4

OISE 1973 yılında tek merkeziyle güçlü bir eğitim ilkeleri üzerine kurulmuş ve mükemmel eğitimiyle uluslarası tanınmış bir kurum haline gelmiştir. Şuanda Londra, Oxford, Cambridge, Boston, Montreal ve Heidelberg'de merkezleri bulunmaktadır. OISE'nin misyonu, öğrencilere gelecekteki yaşamında ilham verici ve zorlukların üstesinden gelebilecekleri sonuç odaklı dil eğitimi vermektir. Okulun yaş ortalaması 30'dur ve öğrencileri genellikle yöneticiler ve profesyonellerden oluşmaktadır. "

Büyük, zarif ve büyülü bir şehir, Paris Fransız dili ve kültürüyle ziyaretçilerini hayran bırakıyor. OISE Paris okulu, şehrin tüm yiyecek, içecek, sanat merkezleri ve hem Parisliler'i hemde ziyaretçileri hayran bırakan mimarisinin göbeğinde konumlanmıştır ve Fransızca eğitimine odaklanmak için harika bir yerdedir. OISE Paris yoğun Fransızca koçluğu için ideal bir yerdir.

OISE Paris şehir merkezine birkaç dakikalık yürüme mesafesinde, tipik bir 1920'ler dönemine ait binada OISE imzalı modern mobilyalarıyla bulunmaktadır. Okul bol ışık alan, cam duvarlı, rahat ve misafirperverdir. Wifi ve bilgisayar erişimi her zaman öğrencilere sunulmaktadır. Çay ve kahve gün boyunca öğrenciler için mevcuttur ve ders aralarında diğer öğrenciler ve öğretmenlerle sohbet edip kahve içebileceğiniz pastane mevcuttur.

OISE Paris'in deneyimli ve bilgili personeli tarafından sunulan kişiselleştirilebilir dersler bireyin ihtiyaçlarına göre, ister akademik ister profesyonel amaçlar için tasarlanmıştır. Öğrencilere maksimum kişisel ilgi gösterilmesi garanti altına alınması için dersler bire-bir ya da 4 kişilik küçük gruplar halinde sunulmaktadır.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Hotel
Okul Olanakları:
Kafe, Çay & Kahve Makinası, Wifi, Bilgisayar.
Sosyal Aktiviteler:
OISE Paris öğrencilerine birçok farklı bağlamda Fransızca iletişim kurmak için fırsatlar sunarak Fransızca dil deneyimlerini zenginleştirir ve sınıfın dışında eğlence ve kültürel faaliyetler sunar. Fransız mutfağının en iyi örneklerini sunan restoran faaliyetleri, dünyaca ünlü sanat eserlerini görebileceğiniz müze gezileri, Paris tarihini tanıtacak rehberli şehir gezileri ve daha birçok aktivite düzenlenmektedir.

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA