Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Maltalingua - St. Julians

Maltalingua - St. Julians
Maltalingua - St. Julians
Okul Tipi: Şehir Merkezi.

Maltalingua İngilizce dil okulu, harika bir manzarası olan St Julians körfezine nazır ve yakın zamanda yenilenen tarihi binaların bulunduğu bir mevkidedir. Okul; son derece modern sınıfları, ücretsiz internet erişimi, ferah, aydınlık ve huzur veren odaları, resepsiyon alanı ve ödünç kitap alabileceğiniz kütüphanesi ile çesitli olanaklar sunmaktadır. Okul içerisinde bulunan geniş teras ve sosyal buluşmaların odağındaki yüzme havuzu ise okulun cazibe merkezlerini oluşturmaktadır. "

Maltalingua İngilizce dil okulu Malta'nın en iyi yerlerinden biri olan St. Julians'da yer almaktadır. Okulun etrafı, yüksek oranda Akdeniz Restoranları, kafe, barları ve canlı gece hayatıyla çevrili ve eşsiz güzelliğe sahip St. Julians Körfezini görmektedir. Okul sahilin karşı tarafındaki caddede ve şehrin tarihi bölgesinde yer almaktadır.

Maltalingua öğretmenleri bütün dünya ülkelerinden, ana dili İngilizce olan ya da TEFL sertifikası veya Cambridge Üniversitesi, CELTA veya DELTA yeterlilik (veya eşdeğeri) sertifikalarından birine sahipdirler. Maltalingua sadece alışılmış veya bireysel bazda öğrencileri ile meşgul olacak, samimi, olgun, iyi eğitimli ve enerjik öğretmenlerle çalışmaktadır. Öğretmen ve öğrencilerin sınıf içinde ve dışında kaynaşması için günlük okul etkinlikleri sunulmaktadır ve bu etkinliklerde öğretmenlere oldukça fazla sorumluluk yüklenmektedir.
Okul Olanakları:
Rahat, aydınlık ve klimalı sınıflar, İnteraktif Beyaz Tahta, 90m² teras, 24m² yüzme havuzu, Mutfak, Dinlenme odası, Bilgisayar odası, Wifi, Kütüphane, resepsiyon.
Sosyal Aktiviteler:
Valletta gezisi, Mdina gezisi, Sicilya gezisi, Gozo Jip Safari turu, Kumsallar, Kulüpler, Barlar, Restoranlar, Dalış, Golf ve Malta etrafında gemi seyahat turu.

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA