Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Sprachcaffe - St. Julians

Sprachcaffe - St. Julians
Sprachcaffe - St. Julians
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 300 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: 10 öğrenci

1983 yılında kurulmuş olup 30 yılı aşkın süredir İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Çince veya Arapça dil eğitimi veren Sprachcaffe, dünyanın pek çok farklı bölgesindeki tatil mekanlarında 30'un üzerinde dil okuluna sahiptir. Sloganı ise “Dil öğren ve insanlarla tanış”tır. Her yıl yaklaşık 40,000 kadar öğrencisi memnuniyetini beyan etmektedir.  "

Malta'da Sprachcaffe İngilizce Dil Okulu St Julians'ın eski bir İngiliz askeri kompleksine bağlı olan eski bir balıkçı kasabasında yer almaktadır. Burası sevimli küçük evleri ve renkli tekneleri ile bilinmektedir. Başlangıçta orduda kışla olarak hizmet vermesi için kurulan bina, İngilizler tarafından 1930 yılında yaptırılmıştır. Bu çarpıcı taş bina St Julian Koyu'nun sakin bir kesiminde yer almakta ve Paceville adlı gece hayatı merkezine yakındır.

Okula sadece birkaç dakika uzaklıkta otobüs durakları bulunmaktadır. Alışveriş merkezi Sliema otobüs ile sadece 15 dakika uzaklıkta, gece hayatının merkezi Paceville ise kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Okulun civarında iki farklı tip kumsal bulunmaktadır. Okul kayalık plajlara 10 dakika yürüme mesafesindedir, kumlu plajlara ise otobüs ile yaklaşık 40 dakikada ulaşılabilmektedir.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
23 kapalı, 6 açık görsel ve işitsel ekipman ile donanımlı, engellilere uygun sınıf Yaz sezonunda 20 ek sınıf Her sınıfta klima 7/24 resepsiyon servisi Kütüphane ve ders çalışma alanları İnternet erişimi TV, DVD çalar ve bilorda masasının yer aldığı ortak salon Kiralık kasa
Sosyal Aktiviteler:
Volleybol/Futbol Turnuvası, Karşılama Partisi, Eğlence Gecesi/ Canlı Müzik, Ghain Tuffieha Koyu'na Gezi, Kareoke Gecesi/ BBQ, Scuba Dive Kursu , Gozo Jip Safari

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA