Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Kaplan International - Berkeley

Kaplan International - Berkeley
Kaplan International - Berkeley
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 200 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: ortalama 10 öğrenci

Kaplan International Colleges, 12 ve üzeri yaş aralığı için 40 yılı aşkın bir süredir kapsamlı İngilizce eğitim programları sunmaktadır. Kaplan International İngiltere, İrlanda, İskoçya, Avustralya, Yeni Zelanda, Malta, Singapur, Amerika ve Kanada'da olmak üzere toplam 43 adet dil okulunda eğitim vermektedir. Modern şehir merkezlerinde ya da tanınmış üniversitelerin kampüsünde bulunan okulları gibi tercihe uygun merkez alternatifleriyle kaliteli İngilizce eğitimi sunmaktadır. Tüm dil okullar, modern tesislere ve bulundukları bölgenin kültürel, sosyal ve tarihi etkinliklerine kolay erişim sunmaktadır.  "

Berkeley Üniversitesi'nin yakınında bulunan Kaplan International Colleges, küçük bir üniversite kasabası atmosferinde kaliteli bir dil eğitimi sunmaktadır. Bu üniversite kasabasında okumak öğrencilere ABD ve dünyanın her yerinden gelen öğrenciler ile tanışma fırsatı verir. San Francisco'ya ulaşım kolaydır. Şık kafeleri, parkları ve marketleri ve yeşil parklarıyla samimi bir üniversite kasabasıdır.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
Okul Olanakları:
Bireysel çalışma metaryelleri ile kütüphane, kablosuz internet erişimi, bir buzdolabı ve bir mikrodalga ile salon, birçok park, basketbol ve tenis kortları ve yakın bir beyzbol alanı
Sosyal Aktiviteler:
Çeşitli sosyal ve kültürel etkinlikler, piknikler, şehir turları

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA