Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

TALK English School - San Francisco

TALK English School - San Francisco
TALK English School - San Francisco
Okul Tipi: Şehir Merkezi.

TALK 1996 yılından beri dünyanın dört bir yanından gelen öğrencileri İngilizce dilini öğretmek üzere bir araya getirmektedir. TALK'un misyonu, tüm ülke ve kültürlerden gelen bireyler arası iletişim, anlayış, işbirliği ve saygının var olduğu bir dünya yaratmaya yardımcı olmaktır. TALK’ta İngilizce öğrenmenin en iyi yolunun sınıf içinde ve dışında Amerikan kültürünün içine tümüyle dalmak olduğuna inanılmaktadır. Bu amaca ulaşmayı geniş bir İngilizce programı yelpazesi ve öğrencilere yeni şehirlerini keşfetmelerini sağlayan heyecan verici bir etkinlik takvimi sağlayarak başarmaktadır. Her yaştan ve her düzeyde öğrenciye bireysel ve grup halinde İngilizce Dil Programları sunulmaktadır. TALK yeni bir dil kazanımının iletişimsel metodunu, etkili malzemeler ve teknolojiyi kullanarak dili en iyi şekilde öğrenmenizi sağlamaktadır. TALK'un eğitimde mükemmeliyetçiliği ve ayrıntılara gösterdiği dikkat, hedefinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır. "

Amerika’nın en güzel ve popüler turizm hedeflerinden biri olan San Francisco’da yapacak ve görecek bir dizi şey bulacaksınız. San Francisco Körfez Alanı 7 milyondan fazla sürekli  nüfusa ev sahipliği yapar. Burada Golden Gate Köprüsünü ziyaret edebilir, tepe üzerinde teleferik ile gidip gelebilir, Fisherman’s Warf’da dolaşabilir, Alcantraz Adası’na gemi turu yapabilir veya kentin dünyaca ünlü restoran, kafe, dükkan ve gece kulüplerinde yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Bu hareketli kentin sizi ilerlemiş bir İngilizce ve yaşam boyu sürecek anılarla bırakacağından emin olabilirsiniz.

TALK San Francisco, San Francisco’nun güneyinde, Belmont, California kentinde, Notre Dame de Namur Üniversitesinin 55 hektarlık kampüsü içindedir. TALK San Francisco öğrencileri yerel konserler, müzeler, San Francisco’ya yürüyüş gezileri ve plaja geziler gibi birçok eğlenceli aktivitenin keyfini çıkarırlar. Kampüse 20 dakika uzaklıkta, Google, Yahoo ve Facebook gibi teknoloji devlerini barındıran  dünyaca ünlü Silikon Vadisi bulunur. Öğrenciler ayrıca Six Flags Eğlence Parkı, Napa Valley ve Lake Tahoe gibi heyecan verici yerlere  günü birlik veya hafta sonu gezilerine katılabilirler.

TALK San Francisco merkezi özellikleri şöyledir:
  • 24'den fazla ülkeden öğrenci çeşitliliği
  • Restonar ve kafelere yürüme mesafesinde
  • Silicon Vadisi'ne kolay ulaşım
  • Amerikan üniversite öğrencilerini tanıma fırsatı
  • Organik yiyecekler satan kafeterya
  • Haftalık eğlenceli ve heyecan verici aktivite programı

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA