Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Converse International School of Languages - San Francisco

Converse International School of Languages - San Francisco
Converse International School of Languages - San Francisco
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Sınıf Kapasitesi: 8

Converse International School of Languages (CISL) dil okulunun amacı, öğrencilerin etkili ve kendilerine güvenerek İngilizce konuşmalarına yardımcı olmaktır. Converse International School of Languages (CISL), 40 yılı aşkın deneyimi ile etkili dil öğreniminde uluslararası öncü konumdadır. "

San Francisco'da bir gün geçirin ve neden dünyanın en güzel ve heyecan verici şehirlerinden biri olduğunu görün!
Birçok renkli mahalleleriyle (Chinatown, Japontown, İtalian ve hispanic districts) San Francisco, dünyanın en ilginç ve farklı şehirlerinden biridir. Şehrin dost canlısı insanları, Golden Gate köprüsü, güzel sahil ve büyüleyici Victoria tarzı ve modern mimarinin karışımı yapıları San Francisco'nun birçok güzelliklerinden bazılarıdır. 
CISL San Francisco okulu şehir merkezinde tarihi iki katlı bir binada konumlanmıştır. Okulun çatısında öğle yemeği yiyebilir, kent manzarasının keyfini çıkarabilir, ödev yapabilir ya da sadece dinlenebilirsiniz. Birkaç blok uzakta alışveriş ve eğlence merkezleri ile Union Square bölgesi ve okul binasının karşısında Montgomery toplu taşıma istasyonu bulunmaktadır. Hafta sonları Yosemite National Park'ta yürüyüş yapabilir, Lake Tahoe'de kayabilir, Napa Vadisi'nde şarap tadımı yapabilir ya da muhteşem sahil boyunca sürüş yapabilirsiniz.  
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
  • Öğrenci Evleri
  • Öğrenci Rezidansları
  • Hotel
Sosyal Aktiviteler:
Hiking, Rollerblading, Rock climbing, Bike riding, Bowling, Museum tours, San Francisco Zoo, Chinatown, Beach volleyball, Soccer ve fazlası...

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA