Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

INTRAX - San Francisco

INTRAX - San Francisco
INTRAX - San Francisco
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 164 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: Maksimum 12 öğrenci

* Intrax 1 Ocak 2016 tarihi itibariyle Stafford House dil okulu tarafından satın alınmıştır. ‘Intrax Internatinal Institute’; 1993'ten beri San Francisco, San Diego, Şikago ve Vancouver’da bulunan merkezlerinde her yıl 8000’den fazla öğrenciyi ağırlayan İngilizce eğitimi veren özel bir dil okuludur.  "

Intrax San Francisco aynı caddede kurulmuş iki merkezden oluşmaktadır. Her ikisi de Union Meydanı'na 5 dakika yürüme mesafesindedir. 

Intrax San Francisco Dil Okulu şehrin en merkezi noktalarından birinde bulunan Rincon Plaza içerisindedir. Okul binasında konforlu ve aydınlık sınıfların yanı sıra, ücretsiz internet erişimli ve İngilizce eğitimine yönelik bir veri tabanının bulunduğu 2 bilgisayar laboratuvarı, hazır yiyecek ve içecek makinelerinin bulunduğu 3 dinlenme odası ve kütüphane bulunur. Okul, sertifikalı ETS TOEFL test merkezidir.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
Tam donanımlı 22 derslik, 4 bireysel çalışma sınıfı, 2 konferans salonu, kablosuz internet, 35 bilgisayardan oluşan 2 laboratuar, öğrenci salonu, kafe,masa tenisi masası, bilardo masası.
Sosyal Aktiviteler:
Kültürel geziler, Şehir Turları, Partiler ve Kutlamalar, Spor Faaliyetleri

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA