Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

EC - San Francisco

EC - San Francisco
EC - San Francisco
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 210 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: max 14 öğrenci

EC dil okulları İngilizce eğitimin en verimli şeklinin İngilizce konuşulan ülkelerde gerçekleştirileceğine inanmaktan yola çıkarak İngiltere, Kanada, Amerika, Malta ve Güney Amerika'da toplamda 17 farklı merkezde İngilizce dil eğitimi vermektedir. 1905 yılından bu yana hizmet vermektedir. Genel ve sınava hazırlık kursları dışında 50 yaş üstü kişiler için keyifli dil ve gezi programları ile 18 yaş altındaki çocuklar ve gençler için yaz okulu programları da sunmaktadır. "

EC San Francisco dil okulu şehir merkezinde kurulmuştur. Dil okulu Market Street ve Union Square'e kısa yürüyüş mesafesindedir. Okul çevresinde okula sadece birkaç adım uzaklıkta çok sayıda alışveriş mağazaları, restaurantlar, kafeler ve konforlu konaklama merkezleri vardır. Kaliteli kurslar ve sanat okullarının merkezi olan San Francisco'da EC dil okulu İngilizce dil eğitiminin alınacağı mükemmel bir okuldur.

Gezilecek yerler:
Alcatraz
Alışveriş için Union Square
"Neighbourhoods"
Lombard Street
Haight Ashbury Bölümü
Golden Gate Bridge
Pier 39
Golden Gate Park 

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
15 büyük, aydınlık sınıf, Cafe, Ücretsiz Wi-fi, Etüt salonu, İnternet bağlantılı 23 bilgisayar, Geniş ekran TV
Sosyal Aktiviteler:
Partiler ve kutlamalar, Bay'da kayak, San Francisco'nun popüler müze gezileri, Golden Gate Park konserleri, Lake Tahoe da kış gezileri ve kayak, Golden Gate Park'ta spor, Yosemite, Santa Cruz, Los Angeles haftasonu gezileri, San Francisco yürüyüşleri

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA