Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Twin - Eastbourne

Twin - Eastbourne
Twin - Eastbourne
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 150 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: max. 15 öğrenci

Twin Group, İngiliz ve uluslararası öğrencilere eğitim, tatil, iş tecrübesi hizmetleri sunan ödüllü bir eğitim grubu olup 1993 yılında kurulmuştur. Dünyanın her yerinden 50000 üzerinde öğrenciye her yıl eğitim veren kuruluş yıllardır eğitim veren güvenilir bir markadır.  "

TWIN English Centre Eastbourne, sakin bir yaşam alanında bulunmakta olup güney sahillerinin hareketli merkezlerine de oldukça yakındır. Öğrenciler burada deniz kenarında olmanın tadını çıkarırken Londra’nın güzelliklerine de sadece 90 dakika uzaklıkta bulunmaktadırlar. Twin Eastbourne, 19. yüzyıldan kalma seçkin binasında öğrencilerine güvenli ve huzurlu bir çevrede aktif bir sosyal programla kombine şekilde akademik düzeyde İngilizce eğitimi sunmaktadır.

Kendini işine adamış öğretmenler ve personeller öğrencilerinin hedeflerine ulaşmasında gayretli bir şekilde yardımcı olmayı amaç edinmişlerdir. Yabancı dil öğrenmenin sadece ders çalışarak mümkün olmayacağının farkında olan okul, Britanya kültürü ve yaşamını öğrencilerin tecrübe ederek bir yandan da yeni arkadaşlıklar kurmalarını ve bu sayede İngilizce konuşma pratiği yapmalarını sağlayacak çok yönlü sosyal programların düzenli bir biçimde uygulanmasına önem vermektedir. 


* Twin Eastbourne merkezi Haziran 2017 tarihinde yeni binaya taşınmıştır.
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
Okul Olanakları:
Geniş bahçeler içinde huzurlu bir ortam, Kablosuz internet, Yıl boyu eğitim, Kütüphane ve bireysel çalışma odaları, Ferah öğrenci dinlenme odası, Geniş ekranlı video odası
Sosyal Aktiviteler:
Yaz boyu her cuma bahçede barbekü, Eastbourne şehir turları, Londra tiyatro gösterileri, futbol maçları, bölgedeki büyük spor müsabakalarını seyretme şansı, diğer büyük İngiltere ve Avrupa şehirlerine kültürel geziler, pun, club ve film akşamları, konsept partiler, müzik etkinlikleri ve daha birçok heyecan verici aktivite.

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA