Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Eastbourne School of English - Eastbourne

Eastbourne School of English - Eastbourne
Eastbourne School of English - Eastbourne
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 240 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: max. 12 öğrenci

1936 yılında kurulmuş olan Eastbourne School of English 75 yılı aşkın bir süredir öğrencilerine kar amacı gütmeden, beklentilerin üzerinde bir dil eğitimi vermektedir. Yetişkinler için ingilizce kursları ve ingilizce öğretmenleri için kaliteli öğretmen eğitim programları düzenleyen okul, İngiltere’nin güney sahilinde sakin ve huzurlu bir şehir olan Easbourne’ de bulunmaktadır. Londra’ ya sadece 1 buçuk saatlik mesafesi olan kurum, ingilizce öğretimindeki mükemmelliyetçi anlayışıyla bağımsız bir okul olmaya devam etmektedir. Nitelikli ve deneyimli kadrosu ile öğrencilerine ciddi bir çalışma programı hazırlarken aynı zamanda başarılı ve keyifli bir öğrenme deneyimi sunmaktadır. "

Eastbourne, 100.000 nüfusuyla İngiltere güney sahilinin en iyi havalı ve en güneş çeken tatil şehri olarak bilinmektedir. Cafeleri, restorantları, sanat galerileri, alışveriş merkezleri ve muhteşem sahilleriyle dil eğitimine gelen öğrencilere unutulmaz bir tecrübe yaşatmaktadır.

NEDEN EASTBOURNE SCHOOL OF ENGLISH?
Deneyimli ve Nitelikli Öğretmenleri: Konusunda uzman ve öğrencinin ihtiyaçlarına odaklanan eğitmenleriyle, bireysel ilgi ve hizmet alabileceğiniz Eastbourne School of English’ te ingilizce öğrenmenin keyfine varacaksınız. British Council akreditasyonlu kurum ayrıca English UK, IALC ve Quality English üyesidir.

Merkezi Konum: Okul, tren istasyonuna 5 dakikalık yürüme mesafesinde  bulunduğundan öğrenciler her yere çok rahat ulaşım sağlayabilmektedir. Trenle Londra’ya da gidebilen öğrenciler, hafta sonlarını bir çok gezi ve aktiviteyle değerlendirebilmektedir.

Özel Öğrenme Merkezi: Öğrencilerin ihtiyacı olan ingilizceyi pekiştirmek amacıyla özel olarak inşaa edilmiş merkezde çok sayıda dinleme, konuşma, dilbilgisi, okuma ve sınav uygulama malzemeleri ile ücretsiz internet ,bilgisayarlar ve kitaplar kullanıma hazır sunulmaktadır. Merkez ders esnasında hocalarla beraber ya da derslerden sonra bireysel çalışma için kullanıma açıktır.

50 Yaş Üzeri Dil Kursları: 20 yıldan bu yana 50 yaş üzeri kesim için dil eğitimi ve sosyal aktivite programını iç içe sunan Eastbourne School of English, dünyanın bir çok yerinden orta yaş üzeri öğrencileri ağırlamıştır. Dil eğitiminin yanı sıra civar şehirlere ve tarihi kasabalara  geziler düzenlenmekte ve kroket, kase gibi geleneksel İngiliz kültürünün bir parçası olan oyunlarda öğretilmektedir.

Spor ve Dil Eğitimi İç İçe: Eastbourne’ un ılıman iklimi sayesinde sunmuş olduğu özel spor programlarıyla, dil eğitiminizi tenis, golf, rugby gibi eğlenceli sporlarla birleştirmenize olanak tanıyor. Özellikle Haziran ayında AEGON Uluslar Arası Tenis Turnuvasına ev sahipliği yapan şehir, dünyaca ünlü tenisçilerin, Wimbledon Şampiyonası öncesi maçlarına tanık olma fırsatı sunuyor. Hafta içi sabah 15 ders genel ingilizce gören öğrenciler akşamüzeri haftada 3 ders uzman koçlar eşiliğinde tenis, golf ya da rugby eğitimi alabiliyorlar.

Güvenli ve Özenle Seçilmiş Konaklama Seçenekleri: Her tercihe ve her bütçeye uygun çok çeşitli konaklama imkanı sunulmaktadır. En çok tercih edilen konaklama tipi olan aile yanı konaklama seçenegi için okul; “ Aile yanı konaklama olmadan dil eğitiminiz tamamlanmış sayılmaz ” demektedir. İngiliz tarzı yaşama imkanı sunan aile yanı konaklamalarda haftanın 7 günü sabah kahvaltısı ve akşam yemeği hafta sonları ise öğle yemeğide verilmektedir. Biraz daha bireysel olmak isteyen öğrenciler için ise otel, pansiyon ve yaz döneminde öğrenci evi ile Temmuz Ağustos aylarında üniveriste yurdu ayarlanabilmektedir. Şık bir tatil şehri olan Eastbourne’ da seçeceğiniz konaklamada temiz, güvenli ve huzurlu bir dönem geçireceğinize emin olabilirsiniz.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
  • Öğrenci Rezidansları
  • Hotel
Okul Olanakları:
Tam donanımlı 20 derslik, interaktif beyaz tahtalar, dil laboratuarı,istediğiniz zaman çalışmanıza yardımcı materyallerin bulunduğu kitapçı ve kütüphane, bir mutfak, DVD oynatıcı, masa tenisi,bilardo masasının bulunduğu güzel bir öğrenci salonu, iki muhteşem bahçe.
Sosyal Aktiviteler:
Spor, tiyatro, sinema, geziler, sergi ziyaretleri ve partiler, Yıl boyunca, hafta sonları tam gün geziler yapılmaktadır ve İrlanda, Amsterdam ve Paris İskoçya gibi yerlere hafta sonu gezileri yapabilirsiniz. Sosyal faaliyetlere örnek olarak Beachy Head Eastbourne deniz kıyısında, mini golf, tekne gezisi, Sovereign Centre'da yüzme, sinema, tenis, futbol, voleybol, bowling verilebilir.

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA