Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Sprott Shaw Language College - SSLC - Victoria

Sprott Shaw Language College - SSLC - Victoria
Sprott Shaw Language College - SSLC - Victoria
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 15 Sınıf
Sınıf Kapasitesi: Maksimum 15 öğrenci

Sprott Shaw Language College öğrencilerinin başarısına odaklanmış bir dil okuldur. Hedeflerinizi gerçekleştirmeniz ve dünyanızı zenginleştirmeniz için size eğitiminiz boyunca her türlü desteği sunmaktan gurur duymaktadır. Öğrencinin ihtiyaçlarına göre sunulan esnek dersler ve özel kurslarla size en uygun ders çalışma planı hazırlanacaktır. Sprott Shaw Language College'ın Toronto, Vancouver, Surrey ve Victoria'da 4 tane dil okulu bulunmaktadır. "

Vancouver Adası'nda bulunan Victoria, British Columbia eyaletinin baş kentidir. Kanada'daki tüm yerleşim yerleri arasında en güzel manzaraya sahip yerlerden birisi olan Victoria şehri Avrupa ve Asya şehirlerinin etkisi altındadır denilebilir.Ünlü Butchart Gardens'dan Parlamento binalarına kadar Victoria kaçırılmaması gereken bir şehirdir. 

Sprott Shaw Language College Victoria dil okuluna giderek hem kaliteli bir İngilizce öğrenebilir hem de bir ada yaşantısı yaşayabilirsiniz. Okul, restoranlara, dükkanlara, ve eğlence merkezlerine yürüme mesafesinde bulunmaktadır. 
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
2 adet öğrenci salonu, bilgisayar laboratuvarı, ücretsiz internet, mikrodalga fırın, buzdolabı, soğuk içecek ve atıştırmalık otomatı.
Sosyal Aktiviteler:
Hoşgeldin partisi, kahve ve sohbet, şehir turu, lezzetli tatlılar, yoga, buz pateni, hafta sonu gezileri.

Street View

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA