Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

CultureWorks - Durham College

CultureWorks - Durham College
CultureWorks - Durham College
Okul Tipi: Kampüs.

CultureWorks Ottowa'da Carleton University, Oshawa'da University of Ontario Institute of Technology ve Durham College, London'da King's Western University College, Brescia University College ve Western University kampüslerinde kaliteli İngilizce Dil ve Akademik amaçlı İngilizce programları sunan Kanadalı bir dil okuludur. Kurulduğu 1998 yılından bu yana, EAP programıyla binlerce uluslararası öğrenciyi Kanada'daki lisans ve lisansüstü sınıflara başarılı bir şekilde hazırlamıştır. CultureWorks'un Kanada'da altı üniversite ve kolejle olan partnerliği sayesinde, partner üniversitelere başlamadan önce güvenli ve sıcak şehirlerde CultureWorks programlarına başlayarak şartlı kabul alabilirsiniz.  "

Durham College'da öğrenci deneyimi önce gelir. 1967 yılında kurulan Durham College'da bir yıllık, iki yıllık ve üç yıllık diploma programları ve bir yıllık sertifika ve lisans sertifika programları, öğrenci dostu bir formatta sunulmaktadır. 

CultureWorks Oshawa'da Durham College'ın kampüsünde öğrencilere Genel İngilizce ve Akademik İngilizce programları sunmaktadır. Eğitimleri boyunca öğrenciler Durham College'ın tüm tesislerinden ve imkanlarından faydalanma hakkına sahiptirler.

Okulun ilk günü bir CultureWorks'un tecrübeli bir öğrencisi ya da mezunu size oryantasyon eğitimi verecektir. Sizinle bir dostçasına ilgilenen bu kişi size kampüsü tanıtacak, çevre hakkında bilgiler verecek ve tüm sorularınızı yanıtlayacaktır.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
  • Öğrenci Rezidansları
Sosyal Aktiviteler:
CultureWorks aktivite ekibi öğrencilerin katılabilmesi için heyecan verici aktiviteler düzenlemektedir. Etkinlikler yerel ve kampüs etkinlikleri olarak sunulmaktadır.

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA