Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Scuola Leonardo da Vinci - Roma

Scuola Leonardo da Vinci - Roma
Scuola Leonardo da Vinci - Roma
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 160 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: max. 12 öğrenci

Scuola Leonardo da Vinci, 1977 yılından bu yana yüksek kaliteli dil eğitimini İtalya'nın dört önemli şehri olan Floransa, Milano, Roma ve Siena merkezlerinde vermektedir. İtalyanca dil kurslarını geniş bir yelpazede ve yıl boyunca başlayan esnek bir program ile sunmaktadır.  "

İtalyanin başkenti, daha doğrusu ebedi şehir olarak bilinen, çok büyük ve geniş bir kültüre sahip olan müzelerden parklara, sanat galerilerinden arkeolojik kalıntılara kadar birçok şeyi içinde bulunduran Roma, içinde birçok farkli stili barındırır: ortaçağ roma mimarisinden, ronesansa ve barok stiline kadar bircok yapi vardir.

Leonardo da Vinci okulu Roma'nın kalbinde Navona Meydanı, S. Angelo Kalesi ve San Pietro Bazilikasının kesiştiği bir bölgede yer almaktadır. Bu bölge tipik bir Roma bölgesidir. Burada aynı zmanda şehrin başka bir yerinde bulamayacağınız barlar, mağazalar, butikler, kütüphaneler bulunmaktadır. Okul muhteşem bir aristokrat sarayının içinde yer alır, lüks dekorasyonları ile Roma'nın en büyük okullarından biridir.

Leonardo da Vinci Okulu günde 10 saat açık bulunmaktadır(8:00-19:00, Pazartesi-Cuma). Okul personeli her zaman öğrencilere yardım etmek ve problemlerini çözmek için hizmet etmektedir. Personellerinin hepsi ögrencilere konaklama hizmetleri vermektedir. Ayrica personel, ogrencilerin dil becerilerini gelistirebilmeleri icin her turlu konuda onlari tesvik etmektedir.         

Okula 90 farklı ülkeden öğrenci gelmektedir. (%45 Avrupa'dan, %35 Amerika'dan, %10 Asya'dan, %10 diğer ülkelerden)
 

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
13 aydınlık ve ferah derslik, ortak oda, ücretsiz internete bağlanabilinecek bir bilgisayar odası, video sınıfı, konferans salonu, öğrencilerin bağlanabileceği ortak bir telefon
Sosyal Aktiviteler:
Roma ve çevresi öğrencilere sınırsız faaliyetler sunmaktadır. Sosyal ve kültürel faaliyetler, şehir turları

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA