Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

CLLC - Ottawa

CLLC - Ottawa
CLLC - Ottawa
Okul Tipi: Şehir Merkezi.

Kanada’nın birbirinden güzel 3 farklı şehrinde, 4 farklı kampüsü bulunan CLLC; eğitim merkezlerini seçerken, uluslararası öğrencilere İngilizce dilini ve Kanada kültürünü yoğun bir şekilde yaşayabilecekleri en ideal eğitim ortamını sunmayı hedeflemiştir. Bu şehirlerden ilki; dünyanın en meşhur şehirlerinden biri olan, eğlence ve finans merkezi Toronto; ikincisi güvenilir, misafirperver bir öğrenci şehri olan Halifax; üçüncüsü ise Kanada’nın başkenti , eğlence, kültür ve sanatın merkezi Ottawa’dır. "

Kanada'nın başkenti olan Ottawa; aktif yaşamı, seçkin müze & galerileri ve Kanada'nın en büyük açık hava etkinliği olan Parlamento Binası önündeki Kanada Günü kutlamaları ile ünlüdür. Kanada'nın yaşanılacak en güzel şehirlerinden biri ve dünyanın en iyi 14. şehri olarak seçilen Ottawa, aynı zamanda en temiz ve güvenli şehirlerden biridir. Ottawa, mükemmel konumu sayesinde Toronto, Montreal, ve New York gibi dünyaca ünlü şehirlere trenle sadece birkaç saat uzaklıktadır.
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
  • Öğrenci Evleri
Okul Olanakları:
Ücretsiz Wifi, Öğrenci Salonu, Öğrenci İpadleri, Günlük Aktiviteler, Modern Sınıflar.
Sosyal Aktiviteler:
CLLC'de eğitim sadece sınıflarda gerçekleşmez, sürekli düzenlenen unutulmaz sosyal etkinlikler ve geziler ile de pekiştirilir. Sosyal aktivite programı, öğrencilere farklı kültürlerden yeni arkadaşlar edinecekleri, öğretmenleri ile rahat bir ortamda zaman geçirip, eğlenirken İngilizcelerini aktif olarak kullanacakları ortamlar yaratmak ve İngilizcelerini kullanırken kendilerine güvenmelerini sağlamak üzere özenle tasarlanmıştır.

Harita

Paylaş

Diğer "Ottawa" Dil Okulları

YURTDIŞI DİL OKULU ARA