Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

EC - St. Julians

EC - St. Julians
EC - St. Julians
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 758 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: max. 12 öğrenci

EC dil okulları İngilizce eğitimin en verimli şeklinin İngilizce konuşulan ülkelerde gerçekleştirileceğine inanmaktan yola çıkarak İngiltere, Kanada, Amerika, Malta ve Güney Amerika'da toplamda 17 farklı merkezde İngilizce dil eğitimi vermektedir. 1905 yılından bu yana hizmet vermektedir. Genel ve sınava hazırlık kursları dışında 50 yaş üstü kişiler için keyifli dil ve gezi programları ile 18 yaş altındaki çocuklar ve gençler için yaz okulu programları da sunmaktadır. "

EC Malta dil okulu güzel bir koya kurulmuş etkileyici bir tatil beldesi olan St. Julians’ta yer almaktadır. EC Malta adada ISO 9001 akreditasyonuna sahip sayılı okuldan bir tanesidir. EC Malta, İngilizce dil eğitiminde en eski ve en güvenilir isimlerden biridir. Tüm yaştan ve tüm seviyelerden öğrencilere kurslar sunmaktadır.

Görülmesi gereken yerler ve yapılması gerekenler:
Mdina
Grand Harbour
Three Cities
Blue Grotto
St Johns Cathedral
Gozo & Comino
'festa'
Water-sports
Prehistoric temples

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
70 aydınlık, klimalı sınıf, Tüm okulda Ücretsiz Kablosuz İnternet Erişimi, Öğrencilerin kullanımına açık Görsel ve İşitsel Kütüphane, İşadamları için özel tam donanımlı Business Lounge, Öğrenci salonunda ücretsiz kullanıma açık Play Station, Öğrenciler için özel 12 bilgisayarlı Bilgisayar Odası, Öğrenci salonunda Plazma TV ve DVD Player, ücretsiz, 37 bilgisayarlı İnternet Cafe
Sosyal Aktiviteler:
Partiler ve kutlamalar, Kültürel geziler, Spor faaliyetleri

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA