Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

English Path - St. Julians

English Path - St. Julians
English Path - St. Julians
Okul Tipi: Şehir Merkezi.

English Path, öğrencilerinin bireysel ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde pek çok popüler şehirde İngilizce eğitimler sunmaktadır. Birleşik Krallık'taki en prestijli yüksek öğretim kolejlerinden birisi olan GBS'yi de içeren Global Education Group'un bir parçası olan okul öğrencilerine; kaliteli bir dil eğitiminin yanı sıra aynı zamanda uzun yıllar hatırlayacakları güzel anılar ve dostluklar da sağlamaktadır. "

Malta'da resmi ve ulusal dil, Sicilya Emirliği sırasında gelişen Sicilya Arapçasından türeyen Maltaca'dır ve İngilizce ikinci resmi dil olarak hizmet vermektedir. Malta, ılıman iklimi, sayısız eğlence alanı, gelişen gece hayatı ve üç UNESCO Dünya Mirası Alanı olan Hal-Saflieni Hypogeum, Valletta ve en eski ücretsiz tapınaklardan bazıları olan yedi megalitik tapınak dahil olmak üzere mimari ve tarihi anıtları ile popüler bir turizm merkezidir. 

English Path Malta, Malta'da bir sahil kasabası olan St Julian's'ta yer almaktadır. Yürüyüş yolu ve restoranların bulunduğu kayalık bir alan olan Balluta Koyu gibi plajları ile ünlüdür. St. George's Bay Plajı'nın güneyindeki Paceville sokaklarında barlar ve gece kulüpleri sıralanmıştır. Spinola Körfezi'nde geleneksel balıkçı tekneleri ve ön cephesinde oymalı bir saat bulunan barok bir malikane olan Spinola Sarayı bulunur. Okulun yakınında çeşitli barlar, restoranlar, kafeler, gece kulüpleri, alışveriş merkezleri ve bir otobüs terminali dahil olmak üzere ihtiyacınız olan her şey bulunmaktadır. Ayrıca kumlu bir plaj, alışveriş kompleksi (haftanın 7 günü açık), sinema ve bowling salonu da yakın konumdadır.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
  • Öğrenci Rezidansları

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA