Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

ELS Language Centers - Melbourne, FL

ELS Language Centers - Melbourne, FL
ELS Language Centers - Melbourne, FL
Okul Tipi: Kampüs.
Okul Kapasitesi: Sınıf başı ortalama 15 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: 15 öğrenci

ELS dünyanın her bir yöresindeki 175 ülkeden 1.100.000’dan fazla öğrencinin İngilizce öğrenmesine yardım etmiştir. ABD ve Kanada’daki 60’ten fazla merkeziyle (50’den fazlası üniversite kampüslerindedir), ELS öğrencilere yoğun İngilizce programları ve üniversite yerleştirme yardımından yöneticiler için ticari programlara ve tatilde öğrenim opsiyonlarına kadar çeşitli seçenekler sağlar.  "

ELS Melbourne, Florida’nın muhteşem altın kumsallarından yalnızca dakikalar uzaklıktaki Florida Institute of Technology (Florida Tech) kampüsünde yer alır. Florida Tech, çiçekler ve palmiyelerle dolu bir tropik bahçe içinde bulunan, en gelişmiş teknolojiyle donatılmış bir kampüs sunmaktadır. Öğrenciler, Walt Disney World Resorts, Magic Kingdom, EPCOT, Disney’s Hollywood Studios, Animal Kingdom, Universal Studios ve Kennedy Uzay Merkezi’ne düzenlenen hafta sonu gezilerinin tadını çıkarırlar.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
Beysbol sahası, Bilgisayar merkezi, Spor Salonu, Futbol sahası, Tenis kortu, Sağlık merkezi, Kütüphane, Yüzme havuzu (açık), Raketbol/squash Kortları, Fitness Merkezi, Kafeterya
Sosyal Aktiviteler:
Kennedy Space Center gezisi, Yemekler, Konsept partiler, Plaj etkinlikleri

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA