Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

ESE - St. Julians

ESE - St. Julians
ESE - St. Julians
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 300 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: max. 10 öğrenci

ESE Malta Dil Okulu kurulduğu günden bu yana kaliteli bir eğitimi esas alarak dünyanın her yerinden, her yaş grubundan öğrencilere etkili ve nitelikli İngilizce kursları sunmaktadır. Profesyonel ve güleryüzlü öğretmenler tarafından öğrencinin ihtiyaçlarına göre ders programları hazırlanmaktadır. ESE Malta Dil Okulu İngilizce kursları tüm yıl boyunca mevcuttur.  "

ESE Malta Dil Okulu, Malta’nın turizm cenneti olarak da sayılan  St.Julians'ın merkezinde yer almaktadır. Paceville eğlence merkezine yalnızca birkaç dakika uzaklıktadır ve ticaret merkezine otobüsle çok kısa bir mesafededir. St. Julians bölgesi, çok sayıda, restaurant, bar, gece kulüpleri, alışveriş merkezleri sinema ve bowling salonu, ve kumsalı ile en ilgi çekici bölgelerden biridir.

Toplamda 4 ayrı okula sahip ESE Malta dil okulunun yeni inşa edilmiş  ana binası St. Julians, Paceville’dedir. ESE Malta dil okulunun merkezi ve sınıfları bu binada bulunmaktadır. 

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
  • Öğrenci Rezidansları
  • Hotel
Okul Olanakları:
Öğrenciler için lobi ve sosyal alanlar, aydınlık, havadar ve klimalı sınıflar, ev yemekleri ve pastane ürünleri satan bir açık teraslı cafe/restaurant, self-access merkezi, etüt salonu, okul içinde ve ESE Rezidanslarında ücretsiz wi-fi.
Sosyal Aktiviteler:
Kültürel ve tarihsel turlar, eğlenceli etkinlikler

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA