Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Linguaviva - Floransa

Linguaviva - Floransa
Linguaviva - Floransa
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 400 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: Ortalama 10 öğrenci

Linguaviva 1976 yılında İtalya'nın Floransa şehrinde kurulmuştur. Tüm sınıflarda TV, klima, ısıtıcı, bol doğal ışık bulunmakta bu sayede öğrencilerin derse ilgisi sabit kalmaktadır.  "

Floransa’da bulunan Linguaviva dil okulu, şehir merkezinde konuşlanmış olup, ana tren istasyonunun yanındaki sessiz bir sokakta yer almaktadır. Metroya ulaşımın oldukça kolay sağlandığı bir bölgededir.

Aşçılık, sanat, dizayn ve fotografçılık programları ile kombine edilebilen İtalyanca programlarına sahip olan Linguaviva Floransa kampüsü aynı zamanda zengin bir sosyal aktivite programı da uygulamaktadır.

Okul yüksek kalite konaklama seçenekleri sunmaktadır.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
  • Öğrenci Evleri
  • Hotel
Okul Olanakları:
19. yüzyıldan kalan, 3 katlı okul bina, 17 adet konforlu, işitsel ve görsel donanımlı, klimalı sınıf, Küçük bir bahçe, Ücretsiz WiFi erişimi
Sosyal Aktiviteler:
Siena ve San Gimignano, Pisa, Roma, Venice, Verona, 5 Terre, Chianti (şaraphane ve bağ ziyareti) gibi şehirlere geziler; Duomo,Accademia Gallery, Uffizi, Cappelle Medicee, Santa Croce, Fiesole kültürel geziler; İtalyan kültürüne dair sunumlar ve dersler, İtalyan sineması film gösterimleri, müzikal etkinlikler, disco ve bar ziyaretleri, hoşgeldin/güle güle partileri.

Harita

Paylaş

Diğer "Floransa" Dil Okulları

YURTDIŞI DİL OKULU ARA