Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

ELS Language Centers - Nashville, TN

ELS Language Centers - Nashville, TN
ELS Language Centers - Nashville, TN
Okul Tipi: Kampüs.
Okul Kapasitesi: Sınıf başı ortalama 15 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: 15 öğrenci

ELS dünyanın her bir yöresindeki 175 ülkeden 1.100.000’dan fazla öğrencinin İngilizce öğrenmesine yardım etmiştir. ABD ve Kanada’daki 60’ten fazla merkeziyle (50’den fazlası üniversite kampüslerindedir), ELS öğrencilere yoğun İngilizce programları ve üniversite yerleştirme yardımından yöneticiler için ticari programlara ve tatilde öğrenim opsiyonlarına kadar çeşitli seçenekler sağlar.  "

ELS Nashville, Murfreesboro şehrinde, Nashville’in hemen güneyinde Middle Tennessee State University (MTSU)’nin kampüsünde yer alır. Eyaletin lisans eğitimi veren en büyük üniversitesi olan MTSU, yakın zamanda yenilenmiş eğlence merkezi ve en son gelişmelere uygun hazırlanmış kütüphanesiyle, ELS öğrencilerini ağırlamaktadır. Dünya çapında “ABD’nin Müzik Şehri” olarak tanınan Nashville çevresinde kendine has country müziği ve güneylilerin misafirperverliğini hissedeceksiniz. Murfreesboro ve Nashville, Tennessee’deki en büyük perakende satış/alışveriş bölgelerinden biridir.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
Beysbol sahası Bilgisayar merkezi Spor Salonu Futbol sahası Yüzme havuzu (kapalı) Tenis kortu (kortları) Sağlık merkezi Basketbol kortu (kortları) Kütüphane Yüzme havuzu (açık) Raketbol/squash Kortları Fitness Merkezi Kafeterya
Sosyal Aktiviteler:
Paintball, Çeşitli yarışmalar, Parti ve kutlamalar, Bowling, Kültürel geziler, Eğlence Parkları, Festivallere katılım

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA