Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

ELS Language Centers - Tampa, FL

ELS Language Centers - Tampa, FL
ELS Language Centers - Tampa, FL
Okul Tipi: Şehir Merkezi, Kampüs.
Okul Kapasitesi: Sınıf başı ortalama 15 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: 15 öğrenci

ELS dünyanın her bir yöresindeki 175 ülkeden 1.100.000’dan fazla öğrencinin İngilizce öğrenmesine yardım etmiştir. ABD ve Kanada’daki 60’ten fazla merkeziyle (50’den fazlası üniversite kampüslerindedir), ELS öğrencilere yoğun İngilizce programları ve üniversite yerleştirme yardımından yöneticiler için ticari programlara ve tatilde öğrenim opsiyonlarına kadar çeşitli seçenekler sağlar.  "

ELS Tampa, University of Tampa içerisinde; plajların, heyecan dolu gece hayatının ve dünya standartlarında alışverişin hemen yanında tarihi ve kültürel zenginliğe sahip Tampa’nın merkezinde bulunmaktadır. 40 hektarlık güzel kampüs Hillsborough Nehri’nin kıyısına yerleşmiştir ve Henry B. Plant Museum, Scarfone/Hartley Gallery, David Falk Theatre şehirde önemli yere sahiptirler.

Sunulan Programlar:
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
Beysbol sahası, Bilgisayar merkezi, Spor Salonu, Futbol sahası, Tenis kortu, Basketbol kortu, Kütüphane, Yüzme havuzu (açık), Fitness Merkezi, Kafeterya
Sosyal Aktiviteler:
Sahip olduğu sportif tesisler okulun ülkenin en iyileri arasında yer almasını sağlamaktadır. Öğrenciler için bir çok gezi ve aktivite düzenlenmektedir.

Harita

Paylaş

Diğer "Tampa" Dil Okulları

YURTDIŞI DİL OKULU ARA