Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

ELS Language Centers - La Verne, CA

ELS Language Centers - La Verne, CA
ELS Language Centers - La Verne, CA
Okul Tipi: Şehir Merkezi, Kampüs.
Okul Kapasitesi: Sınıf başı ortalama 15 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: 15 öğrenci

ELS dünyanın her bir yöresindeki 175 ülkeden 1.100.000’dan fazla öğrencinin İngilizce öğrenmesine yardım etmiştir. ABD ve Kanada’daki 60’ten fazla merkeziyle (50’den fazlası üniversite kampüslerindedir), ELS öğrencilere yoğun İngilizce programları ve üniversite yerleştirme yardımından yöneticiler için ticari programlara ve tatilde öğrenim opsiyonlarına kadar çeşitli seçenekler sağlar.  "

La Verne, Pasadena ve Orange County’nin yanında, Los Angeles’in doğusunda bulunan güvenli küçük bir şehirdir. Dünya standartlarına sörf plajları ile Disneyland ve Universal Studios Hollywood gibi turistik mekanların yakınında bulunan La Verne’deki ELS Merkezi; University of La Verne’in kampüsünde, öğrencilere sıcak, küçük bir kasaba atmosferi sunan bir yerleşim bölgesinde bulunmaktadır. ELS öğrencileri, okula yakın olan ünlü müzeleri, eğlence parklarını ve alışveriş merkezlerini kolayca gezebilmektedirler.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
Bilgisayar merkezi, Spor Salonu, Futbol sahası, Kütüphane, Fitness Merkezi, Kafeterya
Sosyal Aktiviteler:
Barbekü partisi, Spor aktiviteleri, Bowling, Doğumgünü ve mezuniyet partileri, Pizza partisi, Konsept partiler, Huzurevi ziyaretleri, Conversation Cafe, Lantern Festivali, Ski & Snowboard gezisi,

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA