Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

IH Hollywood - Hollywood-LA

IH Hollywood - Hollywood-LA
IH Hollywood - Hollywood-LA
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 100-120 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: ortalama 10 öğrenci

International House World Organization (IHWO), 1953 yılından itibaren varlığını kararlılıkla koruyan, dünyadaki büyük dil okulu gruplarından biridir. Dünya çapında İngilizce ve 25 modern dil eğitimini, yenilik ve yüksek kalite standartları ile vermektedir. International House'un bugün dünya çapında 50 ülkede 150 kadar okulu vardır. Bu okullar birbirinden bağımsız olmasına rağmen hepsi aynı felsefe ve eğitim anlayışını benimsemişlerdir. "

IH Hollywood-L.A. Net-Pacific Group'un en yeni üyesidir. IH Hollywood-L.A. yetişkinler için kurslarının yanı sıra Fullerton State Universitesi'ndeki junior programlarıyla İngilizce kursları vermektedir. IH Hollywood-L.A. yüksek kalitedeki dil kurslarıyla, çeşitli sosyal aktiviteleri ve diğer servisleriyle öğrenciler için en iyi deneyimini sağlar. 'Walk of Fame' lokasyonunda bulunan okul müzelere, tiyatrolara ve görülmesi gereken birçok noktaya kolay bir erişim sağlar.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları
  • Hotel
Okul Olanakları:
Ferah derslikler, alanında uzman eğitmenler, modern tesisler
Sosyal Aktiviteler:
Spor aktiviteleri, festivaller, film gösterileri, turlar ve sergi ziyaretleri gibi birçok sosyal aktivite düzenlenmektedir.

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA