Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Kaplan International - Westwood - LA

Kaplan International - Westwood - LA
Kaplan International - Westwood - LA
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 240
Sınıf Kapasitesi: ortalama 12, maksimum 15 öğrenci

Kaplan International Colleges, 12 ve üzeri yaş aralığı için 40 yılı aşkın bir süredir kapsamlı İngilizce eğitim programları sunmaktadır. Kaplan International İngiltere, İrlanda, İskoçya, Avustralya, Yeni Zelanda, Malta, Singapur, Amerika ve Kanada'da olmak üzere toplam 43 adet dil okulunda eğitim vermektedir. Modern şehir merkezlerinde ya da tanınmış üniversitelerin kampüsünde bulunan okulları gibi tercihe uygun merkez alternatifleriyle kaliteli İngilizce eğitimi sunmaktadır. Tüm dil okullar, modern tesislere ve bulundukları bölgenin kültürel, sosyal ve tarihi etkinliklerine kolay erişim sunmaktadır.  "

Güneşli Westwood’da bulunan Kaplan International dil okulunda ünlü UCLA kampüsüne ve aynı zamanda batı yakasının en ünlü sahillerine de yakın olan bir konumda yer almaktadır.  Amerika’nın en çekici turistik yerlerine yakın olarak konumlandırılmıştır. 

Tüm sınıflar en son teknoloji ile tam donanımlı şekilde hazırlanmıştır. Kaplan’ın Westwood’daki okulu Disneyland, Hollywood gibi yerlere çok kısa bir mesafededir. İngilizce eğitimi alırken, öğle vaktinde sörf yapabilir, ders sonrası arkadaşlarınızla buluşabilir ve şehir merkezinin cafe, bar ve restoranlarına gidebilirsiniz.

Westwood şubesinin öğrencilerine sunduğu fırsatlar:

- Santa Monica’nın sahillerinde sörf veya güneşlenmek
- Malibu’da sörf dersleri alabilmek
- Yerel bir basketbol takımına katılım veya beyzbol oynayabilmek
- Disneyland
- Knott's Berry Farm'daki en büyük ve en hızlı roller coaster'a binebilmek
- West LA ve West Coast alışveriş merkezleri
- Beverly Hills'in ünlü Century City'sinde alışverişKonaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
Okul Olanakları:
Sınıflarda interaktif akıllı tahta, İnternet erişimi ile bilgisayar laboratuarı, Ders çalışma veya dinlenme için öğrenci salonları
Sosyal Aktiviteler:
Hollywood turu, Sinema ve tiyatrolar, Happy Hours, Las Vegas, San Francisco, San Diego haftasonu gezileri, Beach Volleyball, Disneyland ve Sea World gezileri

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA