Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

FLS - Citrus College, Los Angeles

FLS - Citrus College, Los Angeles
FLS - Citrus College, Los Angeles
Okul Tipi: Kampüs.
Okul Kapasitesi: 100 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: Ortalama 10 öğrenci

FLS, 1986 yılından bu yana İngilizce dil eğitiminde kalite ve güvenilirliğin sembolü haline gelmiş ve dünyanin dört bir yanından sayısız öğrenciye eğitim vermiş bir kurumdur. Farklı lokasyonlarda yer alan kampüsler, öğrencileriin Amerikan yaşamı hakkında tecrübe kazanabilmeleri için özel olarak dizayn edilmiştir. "

1915 senesinde kurulan ve Kaliforniya bölgesinin en köklü okullarından biri olan 14.000 öğrenci kapasiteli Citrus College bünyesine yerleşik merkeziyle FLS, size Los Angeles ortamında İngilizceyi, çok güvenli ve tam donanımlı bir kolej kampusünde sunmaktadır. Diğer tüm kampus içi lokasyonları gibi, Citrus College'da da öğrenciler kolej öğrenci kartı alabilir ve okulun sunduğu tüm hizmetlerden, aynı bir Citrus College öğrencisi gibi faydalanabilir. Programını tamamlayan öğrenciler dünya sıralamasında en üst seviyelerde bulunan UCLA ve UC Berkeley gibi eğitim kurumlarına transfer olabilirler.

San Gabriel Dağları’nın eteklerinde konuşlanan ve sıcak insanları ile beraber güvenli olması ile bilinen Glendora şehrinde yerleşik, Los Angeles merkeze oldukça yakın bir konuma sahip, Citrus College kampüsü içinde dil eğitimi verilmektedir. Öğrenciler İngilizceyi düşük öğrenci sayılı ferah sınıflarda, uzman eğitmenler eşliğinde ve dünyanın dört bir yanından gelen öğrenciler ile etkileşime girme olanağı yakalayarak öğrenirler. Ünlü Kaliforniya sahilleri, Disneyland, Üniversal Stüdyoları, Hollywood ve Beverly Hills öğrencileri bekleyen heyecan verici ziyaret noktalarından yalnızca bir kaçını oluşturmaktadır.Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
Okul Olanakları:
Kütüphane, öğrenci kartı, modern ve ferah sınıflar, tüm kampüs olanakları
Sosyal Aktiviteler:
Kültürel geziler, spor faaliyetleri, partiler ve kutlamalar

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA