Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

ELS Language Centers - St. Petersburg, FL

ELS Language Centers - St. Petersburg, FL
ELS Language Centers - St. Petersburg, FL
Okul Tipi: Kampüs.
Okul Kapasitesi: Sınıf başı ortalama 15 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: 15 öğrenci

ELS dünyanın her bir yöresindeki 175 ülkeden 1.100.000’dan fazla öğrencinin İngilizce öğrenmesine yardım etmiştir. ABD ve Kanada’daki 60’ten fazla merkeziyle (50’den fazlası üniversite kampüslerindedir), ELS öğrencilere yoğun İngilizce programları ve üniversite yerleştirme yardımından yöneticiler için ticari programlara ve tatilde öğrenim opsiyonlarına kadar çeşitli seçenekler sağlar.  "

ELS St. Petersburg, ünlü Meksika Körfezi’nden yalnızca 5 dakika uzaklıkta, Eckerd College’ın muhteşem deniz manzaralı kampüsünde yer alır. Florida’nın tropik batı sahilinde bulunan St. Petersburg, plajları, ılıman iklimi ve eğitim ve kültür aktiviteleriyle tanınır. Öğrenciler, Magic Kingdom, EPCOT, Sea World, Busch Gardens ve Universal Studios Florida’ya yapılan gezilerin tadını çıkarırlar. Salvador Dali Müzesi ve Bilim ve Endüstri Müzesi şehrin kültürel zenginlikleri arasındadır.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
Beyzbol sahası, Spor salonu, Büfe, Yakında ücretli golf sahası, Dil teknolojisi merkezi, Sinema salonu, Sağlık Merkezi, Kütüphane, Yüzme Havuzu (açık), Tekerlekli sandalye erişimi, Bilgisayar merkezi, Atletizm pisti, futbol sahası, Tenis kortu, Kano, Müzik prova odası, Basketbol kortu, Bilardo, Fitness merkezi, Kafeterya
Sosyal Aktiviteler:
Kennedy Space Center gezisi, Yemekler, Konsept partiler, Plaj etkinlikleri

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA